1. 1.
    ulan biraz daha mı sert vursaydım hissidir.
    2 -11 ... return of ibrahim
  2. 2.
    Kendi acziyetinin farkına varmaktır.

Düşünsene kuvvet bakımından senden aciz olan bir kişiye kaba kuvvet uyguluyorsun.
    5 -2 ... fikri firar
  3. 3.
    gece çayına atılacak uyku ilacından sonra olacakları tahmin edebilme yeteneği yoksa, şimdilik tatmindir herhalde.
    1 -1 ... radiolarian
  4. 4.
    hiçbir zaman yapmayacağım şeydir. Karşıdaki kadını anamın ve bacımın yerine koyarsam onlara tokat atanın elini kırar ağzına sokarım.
    -1 ... console
  5. 5.
    Tokat atan adamin hic bir zaman neden gawat oldugunu anlayamamasi sikintidir . Evet hanimefendiler bu hareketten sonra boyle bir tipi rezil etmek boynunuzun borcudur .
    ... mc burger
  6. 6.
    Tokadı niye attığıma göre değişir. Kadın edepsizlik etmiş, haddini aşmışsa kesinlikle pişmanlık hissetmem. içip içip sebepsizce tokatladıysam o zerhoşlukla yine birşey hissetmem herhalde. En üstteki gibin bir durum yoksa ve kafam ayıksa zaten etmem öyle bir hırboluk amma hadi diyelim ki yedim o boku. Adamlığımdan utanırım. Neyse hiş birini allah göstermesin.
    -2 ... baba kreyzi
  7. 6.
    umarım hafif vurmuşumdur diye düşünürüm.

kadınları hafifçe dövünüz- nisa 34.
    23 -11 ... ibni maymun
  8. 8.
    keyif ve mutluluk.
    22 -4 ... dendrobatidae
  9. 8.
    Kadına tokat atılır mı ? Kadına tokat atan şiddet gösteren adamdan değildir.
    4 -10 ... sosyologcu
  10. 9.
    Evet kadina tokat atilmaz. Atan da acizdir tamamen katiliyorum.
    Ama kadinlarda bazen duracaklari yeri bilmiyorlar. Zaten kizmis bir adami daha da kizdirmakta ustlerine yok. Bazen kafasini duvara patlatasim geliyor.
    Allaha sukur butun her seye ragmen henuz daha elim kadina kalkmadi. Umarim bu gücü koruyacak sabri da verir yuce rabbim.
    3 -2 ... cavaceylan