1. 1.
  çok uzaklarda değildir.

  Bu toplumun orospu erkekleri kerhanesine gider, pornosunu izler, kumasını alır, çocuk gelinini alır, akrabasını alır, yolda kadınlara bakar, taciz eder, laf atar ama sevip sevişen kadına kaşar der, yollu der. Kendilerinin seks ihtiyacı vardır ama kadının asla olmamalıdır. Kadın robot çünkü. Kadın erkek ne isterse onu yapmalı, erkeğe göre yaşamalıdır çünkü. Yemezler orospu çocukları yemezler! Bu piçler yakılmalı ve maço erkek anlayışını yok etmek için ibret olsun diye çoluk çocuğa gösterilmelidir.
  3 -3 ... creepy doll
 2. 2.
  çok yakınlarda olan ülkedir.

  kadınlara seks hakkı verin yeaaa? bayan sevişelim mi?
  ... alkolikman
 3. 3.
  kerhaneleri kapatalım da millet bizi mi dumuruna getirmiş başlık. kadına böyle bir hak verilmiyorsa eşcinsel evlilik neden legal değil kısmına geliyoruz otamatikman çünkü. hak kelimesinin bir alternatifi bulunursa iyi konu.
  ... talkative
 4. 4.
  kadın? seks? hak? bırakında rahat rahat sikişsin çocuklar engellemeyin.

  günümüz yaşlılarının günümüz kızları hakkında bir sözü vardır;''şimdiki kızlar çok fena.''
  ... sefer tasli katil
 5. 5.
  Bu kadar erkek sevişirken kimle sevişiyor birbiriyle mi? Nasıl oluyor da kadınlara seks hakkı verilmiyor? BU ülke kadınların en rahat seks yaptığı ülkedir. Bir kadın o gece yatmak istiyorsa bir erkeğin gözünün içine bakıp hafifce gülmesi yeter bu kadar abaza erkek varken. Kınamaya gelince, evet kınanır ve bu adil değildir fakat aslında erkeklerin kadınları böyle seks makinesi gibi görmesi kadınların avantajınadır çünkü seks olmasa sürekli negatif ve sorun çıkarma ustası olan bu varlıklara kimse ömür boyu katlanmaz emin olun. Sekse yatın kalkın dua edin o sayede cansınız biriciksiniz.
  -1 ... snowman in the sun
 6. 6.
  ülkemizdir.
  kadına seks hakkı verilsin, zabada zubada demiyorum. fakat benim itiraz ettiğim husus kadın yabancı biriyle seks yaptığında orospu olarak nitelenirken, nasıl oluyorda erkek ne kadar çok seks yaparsa o kadar adam oluyor.
  bu böyle olmamalı. ahlaksa/namussa kadının ki lekeleniyorda, erkeğinkine neden bir şey olmuyor? bırakın lekelenmeyi şanına şan katıyor.
  böyle bir kafayı yemiş düşünce tarzı olabilir mi? oluyor, koskoca ülke böyle düşünüyor. namus kadınlara özgü değil efendim, öyle olsaydı hazreti yusuf neyini koruyordu?
  ... cryptic water