bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    trolllüğün, trolllemenin temel unsuru; kadın cinsini yaftalarken her kelimeyi argolaştıracaksın. en irite edici sözcüklerden oluşturacaksın cümlelerini. kadına, ''kadın'' demeyeceksin, ucuzlaşırsın. cinsini tanımlarken dahi canlarını yakmaya çalışacaksın. ''karı'' diyeceksin, ''amlı'' diyeceksin, sevişiyorsa ''motor'' diyeceksin. sair zamanlarda kadın takın ''kezban'' olacak.

ne muazzam bir cins. ''rererörö yapan hödö karı'', ''başkası tarafından pompalanan karıya rörö demek'' gibi başlıklar üzerinden sözlüğün orta yerine boşalıp, ''oyşş her kelimemde hakaret ediyom. nefis mis leziz trolllüm ben'' havalarına girerek kendini tatmin eden bu pişiklerin her biri, şahin k. ile ödüllendirilmeyi hak ediyor.

çok tatlılar. şahin abileri ham yapsın onları biraz.
    5 -5 ... bir polis kadin
  2. 2.
    kuyruk acısının gelindiği son nokta dır. kezban olduğunu kabul etmeyen türk kızının yapacağı tespittir.
    2 -3 ... weird thoughts
  3. 3.
    karıya karı diyen müsveddelerdir.

ezikliğini fenimist çıkışlarla bastırmaya çalışan karılara kullanılırsa daha tatlı olur. *
    -1 ... serefsizimbenimaklimagelmisti
  4. 4.
    karı koca. koca dağ demektir, eşi de onun karı.
    2 ... rancho
  5. 5.
    böyle kişileri dikkate aldığımız için hala yeryüzünde üremeye devam eden canlılardır.
    ... sosyal ve dijital bi kadin
  6. 6.
    (bkz: karıcığım)
    1 ... tam7harf
  7. 7.
    Erkeğe herif diyen zihniyetten farksızdır. Fazla analiz etmek de lüzumsuzdur zira sadece kibar olmayan bir hitap biçimidir "karı", başka da bir şey değil. Bana kalırsa "eşimle gelirim" demek, "karımla gelirim" demekten daha az samimidir hatta.
    1 ... mephala
  8. 8.
    evlenilirken hep duyulan bir söz var itiraz eden görmedim.

sizi karı koca ilan ediyorum hayırlı olsun.

duydun mu lan nikahı kıyan müsvedde kadına karı dedi.
    1 ... truvaefes2
  9. 9.
    karı kötü bir kelime değildir. koca "dağ" ise, karı; "dağın karıdır." yücedir, uludur, temizdir, saftır yani. ne var alınacak güzellikten başka !
    1 ... he gulum he he de gitsin
  10. 10.
    sanırım bunu yaparak orgazm oluyorlar, ben başka türlü açıklayamıyorum zira.
    4 ... bir polis kadin
kapat