1. 1.
    Kadının ilk başta hoşuna gidecek fakat daha sonra yetersiz görülecek erkektir. Kadının her anlamda "erkeği" olabilmeniz gerekiyor.
    ... just millionaire
  2. 2.
    bu durumda sorun yine kadında bence.
    1 -2 ... hicerledim
  3. 3.
    bu durum çoğu zaman köprü, ayı ve dayı şeytan üçgeni gibi geliyor bana.
    1 ... baksensizdeiyiyim
  4. 4.
    bir kadına her yerinin güzel olduğunu söylemeyin. tapıyorsanız da söylemeyin istisnai bir kadın değilse. zira söylerseniz, gider sizden. iltifatları bir yere yoğunlaştırın. gözlerini çok övün mesela, burnu kalsın. burnunu da övün diye beklesin dursun. bu bekleyiş hem ilişkiyi diri tutuyor hem de onu size bağlıyor, sizi de ona bağlıyor. birini çok yüceltip tanrılaştırmayın. ben tanrılaştıranlardanım ve neyse ki biraz şansım yaver gidiyor. her zaman işe yaramıyor.
    2 -3 ... t i b b
  5. 5.
    hea oldu aq ben kadına en içten dileklerimle iltifat edecem, o beni yetersiz bulacak. sikerler oyle adaleti.
    1 -1 ... hicerledim
  6. 6.
    hanımına yapıyorsa güzeldir. başka birine yapıyorsa şerefsizliktir.
    4 ... idrak yollari enfeksiyonu
  7. 7.
    Aslında iltifatın ne olduğunu bilmeyen cahil bir kesimiz sonra beni yeterli görmeyecek falan düşüncelerine giriyoruz sen adam gibi yaptında o seni yeterli görmedi mı?
    1 -1 ... mitelf
  8. 8.
    adamın dibidir ya da yavşağın tekidir.
    1 -1 ... charles xavier
  9. 9.
    ‘iltifat’ bir araç sözcüğüdür. Kısacası köprü ayı dayı meselesidir.
    ... bukowski der ki
  10. 10.
    Kendi karısı ise iyi adamdır, anası kardeşi kızı gibi yakını ise gönlü güzeldir. Yabancı kadin ise namussuzdur.
    ... hakgeldibatilzailoldu