1. 1.
  kadına en lüks semtte bir ev ve bir de lüks araba vermektir. tabi bu araba ve ev senin üstüne olacak. kadının uzerıne yapmayacaksın. ondan sonra omur boyu kolen olur. senden ayrılamaz. cunku aklına her ayrılma fıkrı geldıgınde evden ve arabadan olacağını ve eskı bok hayatına donecegının farkındadır. o yuzden ağzına da sıcsan gıkını cıkartamaz. ıstedıgın gıbı psıkolojık sıddet uygulayabılırsın. sen haksız oldugunda bıle atar yapabılırsın. ıstedıgın zaman sıktır gıt dıyebılırsın. nasılsa aç kedı gıbı mırlaya mırlaya kendı gelecektır barısmak ıcın etrafında pür dönecektir.

  not: kadının babasının sefil biri olması kendının de sefaletten gelıyor olması gerekmektedir. aksi halde bu taktık çeşıtlı yerlerde hata verebılır. özellikle sıddet uygulayan ve butun gun kahveden cıkmayan bes kurusu olmayan ayyas bır babası varsa cok ıdealdır.
  -3 ... akacakkandamardadurmaz
 2. 2.
  o da 2. bir koca bulur çocuğu koyar sizin üstünüze yapmaz. geberin daha iyi.
  1 -1 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 3. 3.
  (bkz: başlık entry ve nick uyumu)

  gece uyurken sizi güzelce kıtır kıtır kesip mirasın üstüne konması muhtemeldir. cesedi de atar ormanlık bir yere sonra 2-3 gün gözyaşı. gelsin paracıklar.
  1 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Evi arabayı bırakın şimdi, sözleşme imzalayın.
  Yolunmuş kaz'a dönersiniz valla sonra da oyretmenim demişti dersiniz.
  4 -1 ... oyretmenim
 5. 5.
  istediği kadar yapmasın, evlendikten sonra alınan her şey karı kocaya eşit miktarda paylaştırılır. (Diye biliyorum) yanlışım varsa düzeltin.
  ... bir idealistin ta kendisi
 6. 6.
  yahu evlilikten bahseden kim herkes almış bir evlilik lafını ağzına. başlıkta veya entry de evlilikten bahsediyor mu? ne eşşeksiniz.
  -1 ... akacakkandamardadurmaz
 7. 7.
  üstüne yapmak nasıl bir eylem, nasıl bir fantezidir allah aşkına.
  ... toyboxtan cikan oyuncak
 8. 8.
  ipleri elinde tutmak adına basit ama etkili bir yöntemdir. Hakimiyetin kimde olduğunu hatırlatır.
  ... ungoliant
 9. 9.
  3 dairemden birini verdim diyelim herhalde tapusunu vermeyeceğim. babamın kızı mı ? baba hakkı, kendi emeklerin... peki karşıdakinin vasfı ne?
  1 ... intifada 27
 10. 10.
  Lümpen proleter toplumlarda geri zekalılık hiç bitmez. Yarak kürek konularda herkesin sik gibi fikirleri vardır.
  ... 1 kucakta oturuyorum