1. 1.
    benim için geçerli değil. ben değer veren efendi erkeği severim.
    4 -9 ... selia
  2. 2.
    erkeğe değer veren kadınların yaranamaması kadar normaldir.

Bu devirde ilişkilerinde kendinden ya da karşındakinin hak ettiğinden fazla değer verirsen o şemsiye o döte girer daha da açılmaz. True love olayları eskidenmiş. artık true story var.
    4 -1 ... topuzlu karyola
  3. 3.
    Yaranmak amaçlı değer veriyor'muş gibi davrandıklarından dolayı olabilir. Oysa kasıntı takılmasalar ortada sorun kalmayacak.
    2 -1 ... darulmihen
  4. 4.
    Geçen sene bir kıza vurulmuştum. Ona şiirler, methiyeler yazdım. Herşeyden çok sevdim. Aklımda en ufak bir şehvet fikri yoktu. Gitti beni reddetti, kendisini seks objesi olarak gören obey şapkalı abaza sünepe bir piç ile birlikte oldu...
    Ne yazık ki acı bir gerçek.
    2 ... sah ruh
  5. 5.
    Cool tipler, Tabir i caizse puştlar her daim prim yapıyor nedense.
    1 ... darked
  6. 6.
    Tüm kadınlar da tüm erkekler de aynı değil. Hepimiz birbirimizden epeyce farklıyız. Şu tarz genellemelerden vazgeçin artık. Gelişin biraz.
    2 -1 ... azkaban tutsagi
  7. 7.
    ben kadına her zaman değer verdim,ve her zaman "yarandım"...kadına "yavşamakla" deger vermek arasında bi fark vardır, önce bunu anlıycaksın.
    1 -2 ... paganviodio
  8. 7.
    Ben değer verdiğime yaranamıyorum, Bana değer verende bana yaranamıyor. Galiba zoru istiyoruz ondan böyle oluyor.
    ... katsura
  9. 8.
    seversen zaten otomatikman değer vereceğin için, seven erkeklerin yaranamaması gibi bi durum ortaya çıkıyor gibi gözüken durum. her kadının sevilme, her erkeğin sevme durumları farklı olabilir. en nihayetinde insanız, insan sevdiğine değer verir, vermelidir yani. değer görmek için mi değer veriyorsunuz denilmemelidir. insan bir yerden sonra karşılığını almak ister, görmek ister. yaranmak istiyorsan, piç olacaksın, serseri gibi davranacaksın görüşlerine katılmıyorum. belki doğrudur, ya da yanlıştır desek bile, doğallık bu değil. çünkü her insanın karakteri, karakter değişimine uyum sağlamayabilir.
    17 -3 ... en asaletli duygularin adami
  10. 9.
    Bu genellemeyi doğru bulmuyorum. Bunu yazan erkeğide elbet seven/sevmiş biri vardır. Belki sen beğenmedin istemedin belki de hiç fark etmedin. O da seni karşılıksız sevdi? Herkes için aynı genellemeyi yapmayın.
    3 -5 ... cizgi kiz