bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kimsenin inkar edemeyeceği önerme.

  toplum olarak şiddetin karşısında duramadığımız sürece bizden bir bok olmaz azizim.

  bakın, kadına şiddet uygulayan erkeklerin ne olduklarını burada konuşmayacağım. sebebi basit. adamların ne olduğu belli. konuşmaya dahi değmez. fırsat verilse anüslerine deve kuşu yumurtası sokar, sonra koşarken havalı tüfek saçmasıyla o yumurtayı patlarım.

  konumuz şiddet kendi güruhuna yönelmeyince sesini çıkarmayan gizli eşcinseller. şimdi şu "şortlu kadına otobüste darp" haberinde yeri yerinden oynatıp, bugün gerçekleşen "türbanlı kadına şiddet" haberine sessiz kalan anüslerinde hamam böceği yumurtası yetiştirip o böcekleri tayland restoranlarına ihraç ettiğim insanımsılar. lan siz ne gerzek ne gereksiz adamlarsıniz. hiç mi adamlık yok lan sizde. hümanistliğiniz nerede kaldı lan ibişler.

  gözümde her akşam peruk takıp, yeşil dantelli tangalarıyla taksim sokaklarında gezen kertenkeleler daha değerli lan sizden.

  bakın bazı değerler vardır. bunların yorumu yoktur. size söylüyorum lan ibişler. bir çocuk kadın şiddet görürken susan, insan olamaz. ötesi yok. şortlu kadın şiddet gördüğünde ses çıkarmayan da aynı bokun lacivertidir, türbanlı kadın görürken de.

  insanlığınızı siteyim lan.

  freeze you later
  1 -2 ... absolute zero
 2. 2.
  bu ülkede şiddete maruz kalan kesim kadınlardan sonra eşcinsellerdir.

  kadına şiddeti eleştirmeyen erkek, kadına şiddet uyguluyordur. bu fiziksel bir şiddet olmak zorunda değil. psikolojik şiddet fiziksel şiddetten daha ağır bir şey.
  1 ... hamile taklidi yapan panda
 3. 3.
  eşcinsele şiddeti eleştirmeyen kadın erkek midir ?
  2 ... efaristoparapoli
 4. 4.
  (bkz: kadına şiddete dikkat çekerken homofobik olmak)
  ... tiyansan