1. 1.
  kadın yolcuyu taciz eden minibüs şoförü
  kadın yolcuyu taciz eden minibüs şoförü
  kadın yolcuyu taciz eden minibüs şoförü

  istanbul'da bir kadın, minibüsteki tüm yolcuların inmesinin ardından şoförün tacizine uğradı. Minibüs şoförü "Sana ev açarım" dediği evli kadının telefon numarasını alana kadar da kapıyı açmayarak minibüsten inmesine izin vermedi. Yaşadıklarını anlatan kadın, "Tek başıma kalınca aklımdan Özgecan geçti, çok korktum" dedi.

  https://www.haberler.com/...-yasatti-13754764-haberi/
  2 -2 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Sana ev açarım bak! Aç köpek sen önce evdekileri doyur.
  8 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 3. 3.
  Gün geçmiyor ki ülkemizde bir orospu çocuğu daha ifşa olmasın efendim..
  11 -1 ... dinsizdindar
 4. 4.
  (bkz: onun bunun çocuğu denince akla gelenler).
  1 ... atlant isten gelenadam
 5. 5.
  taksiciler ve minibüsçüler diyarında sıradan bir gündür. işini adam gibi yapan düzgün ve terbiyeli azınlığı tenzih ederek tabi. geçenlerde de yazdım buraya. minibüste geçen diyaloğa bak ;

  yolcu : şoför bey maskenizi takar mısınız lütfen ?
  şoför : ....
  yolcu : şoför bey maskenizi takar mısınız lütfen ????
  şoför : sen işine bak apla karışma !!!!
  yolcu : bu saatte polis yok diye böyle yapıyorsunuz hepimizin sağlığını tehlikeye atıyorsunuz.
  şoför : polis olsa ne yazar apla allahtan başka kimseden gorkumuz yoh...

  ne diyeceksin ki amk. minibüsteki 3-5 kişi daha söyledi aynı şeyleri adam zerre s.klemiyor. zaten ayakta en fazla 2-3 kişi alması gerekirken 10-12 kişiyi de sokuşturdu arabaya üstüne maskesi çenesinde bir elinde çay bir elinde sigara araba kullanıyor paşa. araç o kadar dolu olmasa o kızı da bu lavuk taciz ederdi hiç şüphe yok. seçmece mi alıyorlar bu sektöre bunları insanın aklı almıyor.
  8 -5 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  Herşeyin başı eğitim. insanlarda önce aileden daha sonra okuldan gelen bir ahlak anlayışı olmalı. Bu zihniyetteki insanların çocukları da, büyüdükleri zaman benzer düşüncelere sahip olacaklar. Toplumda tehtid oluşturmaları için minibüs, otobüs, taksi vb araç şoförlerinin düzenli gireceği bir sınav ortamı olmalı, öyle "ben işsizim, taksiye çıkayım." durumu ortadan kaldırılmalı.

  Bu tür haberler yeni yeni çıkmaya başladı sosyal medyanin etkisiyle ama çok daha uzun süredir olan olaylar bunlar. iki saat sonra daha az konuşulacak, bu adam ne ceza alacak peki. Hadi ceza aldı ve hapis yattı çıkınca ne yapacak, yine aynı mesleğe devam.
  3 ... sakata gintoki
 7. 7.
  sana ev açarım avcılar ambarlı dolmuş hattını üzerine yaparım.
  2 ... judas
 8. 8.
  Vites koluna oturtulması gereken şofördür. Zaten bu minibüscüleri oçluğu mülakatına sokup öyle mi seçiyorlar merak ediyorum.
  1 ... jacques mesrine
 9. 9.
  ceza olarak siki kesilip götüne tıkıştırılması gereken orospu çocuğu minibüs şoförü. Ulan düşünsenize evlisiniz ve belki de canınızdan çok sevdiğiniz eşinize, çocuklarınızın annesine at hırsızı tipli bir dolmuş şoförü böyle bir tacizde bulunuyor. Şikayet etsen de karakolda bi çay içirilip salıveriliyor. Şimdi gel de bu adamı palayla doğrama! Bu gibi taciz olaylarının cezası kesinlikle hapisle birlikte şehrin en işlek meydanında herkesin ortasında çırılçıplak soyulup falakaya yatırmak da olmalıdır. Hapse sokmadan önce yatıracaksın falakaya, sonra tacizden dolayı cezası kaç yılsa hapis yatıracaksın, hapisten çıktığı gün de yaptığı orospu çocukluğunu unutmaması adına tekrar falakaya yatıracaksın. ismini cismini her şeyini ifşa edeceksin ve bu götvereni kamu hizmeti, hastane v.b. şeylerden de mahrum bırakacaksın. Al sana ceza. Ortadoğu insanını avrupa kanunları ile yönetirsen bu gibi olaylar daha çoook yaşanır.
  2 ... kazuo kiriyama
 10. 10.
  iyi para kazanıyorlar. Yapar yani.
  1 ... erecto hz