1. 0.
    araştırma baya yanlış sonuç vermiş. verilerde sıkıntı var, yatakları terketmeyin erkekler.

pardon gaza geldim, 00.00 ile 00.00 arasında seks yapmak istediğim doğrudur. seks bulduk saatini mi seçeceğiz amk. özellikle insan sevdiğiyle hep sevişebilmeli, ansızın yemek yaparken arkadan sürtüp dürtüp, yemek masası üzerinde sevişebilmelisin.

ne bileyim koltukta otururken gel bir yalayayım afedersin diyebilmelisin veya kadın diyebilmeli.

yani ben uyurken sevdiğim kadını cowgirl styla takılırken görerek uyansam, tabi benim üstümde, başkasının değil, güne pek mutlu uyanırdım.

olm seks süper şey lan.

ekleme: başı ağrıyan kadına yazıklar olsun.
    3 ... no god no master
  2. 1.
    sanırım bunlar hep sabah ereksiyonu yüzünden.
    1 -1 ... yikanmak istemeyen cocuk
  3. 2.
    kadın ve erkeklerin seks yapmak istediği saatler

dakik bir insan olduğum için bu tür veriler beni ırgalamaz.
    10 ... liliith
  4. 3.
    Ulan ne biçim yaratıklarsınız anlamadım ki. Sabahın köründe nasıl seks yapmak istiyor olabilirsiniz? Nasıl üşenmiyor olabilirsiniz?
    -1 ... tursusu kurulmus kiz
  5. 4.
    çünkü sabahleyin erkeklerin libidosu daha yüksek oluyor. fakat kadında böyle bir durum yok. o daha çok sakin kafayla bütün işler bittikten sonra sexini yapmak ister.
    1 ... rebel12
  6. 5.
    Bana gelip soran olmadı.
    Bu araştırma yok hükmündedir.
    Bu konuda kutsal meme ne diyorsa ona kulak verin.
    1 ... hayta38
  7. 6.
    En güzel saatler gece 4 5 gibidir. Tabi o saatde bir anda uykudan uyanmış olmak en önemli husus. Ayrı bir ateşi oluyor öyle.
    ... sufferinq