1. 1.
  Arkadaşlar şimdi her ne kadar pratikte iki cins eşit olarak gözüküyor olsa da kadın ve erkek birbirinden ayrı iki cins. Kaldı ki kadın ve erkek fıtratından ötürü çeşitli farklılıkları bünyesinde barındırıyor. Şimdi kadın ve erkek eşit ya. Ben kadına bir şey yaptığım zaman veya ona biraz ağır konuştuğum çevremden o kadın ona biraz daha nazik ol kibar ol tepkilerini duyuyorum. Pardon ama iki cinste eşit değil miydi? Mesela ağır işleri hiç bir kadının yaptığına şahit olmadım. Genelde bu tür angarya işleri erkekler yapar. Pardon ama neden erkekler bu tür işleri yapıyor biz hamalmıyız yoksa kadın erkek eşit değil mi? Bunun gibi birçok örnek var. Sırf fransa avrupa istiyor diye siz fırtatı inkar eder sosyalizm kafası ile eşitliği savunursanız büyük hata etmiş olursunuz.

  Olması gereken ve dinimizin gereği olan erkeğin daha üstün olduğu fakat kadının daha değerli olduğu gerçeğidir.
  2 -2 ... rebel12
 2. 2.
  Aralarında 20 cm fark var.
  ... exscalibur
 3. 3.
  Üç maymunu oynayıp farklılıkları göz ardı etmemiz kimseye bir fayda sağlamaz.
  1 ... rebel12
 4. 4.
  Dünyada ülkelerde nüfusları eşit. Toplumun yarısı kadındır.
  Kadın erkekten daha dayanıklıdır, altıncı hisleri güçlüdür, aynı anda birden fazla işi yapabilir, bazı şeyleri yapmakta daha sivridir.
  -2 ... selia
 5. 5.
  Fiziksel olarak, beceri olarak ve zeka olarak erkek üstündür. Hakkaniyet olarak eşitlik şarttır kimse itiraz edemez ama erkek kadına göre daha üstündür. Buna yaratılış dersiniz evrim dersiniz size kalmış.
  3 -1 ... ktm li aynasiz
 6. 6.
  Bir kadinla bir erkek zaten esit olamaz aq.
  5 -1 ... lidyanetya
 7. 7.
  Bakın çözüm şu şekilde olacak kadın ve erkek ikisi de insandır. O halde ikiside eşittir. Ya tespite gelin. Yobazlar bu tür tespitlerden anlamaz.
  1 ... rebel12