1. 1.
  https://m.haberler.com/am...dim-eden-10954351-haberi/

  istanbul sarıyer de gerçekleşen olay.
  Zaten kadınlar araba kullanamaz diye yeterince algı var böyleleri de üstüne tuz biber oluyor düzgün kullanan kadınların hakkı yeniyor.

  Bu kadın o adam yardım etmese dahi trafik için bir canavar ehliyet kurslarının ve o arabayi kariya alan adam suçlu.
  3 -6 ... patronum
 2. 2.
  Bok yoluna gitti adam.
  4 -1 ... patronum
 3. 3.
  adam çok kötü ezildi yav. kadının da hayatı karardı çok büyük bir facia.
  1 ... iyyneci
 4. 4.
  Soğukkanlı olamayacaksan o direksiyona geçmeyeceksin arkadaş. Ani bir durum ya da tehlikeli bir olay anı falan da değil. Normal şekilde geri geri giderken panik yapıyor aq. Vermeyin şu kadınlara araba maraba!
  1 -1 ... ershan kuneri
 5. 5.
  Geçen gün annemler survivor izlerken yanlarına gittiğimde biraz ben de baktım. Yarışmacılar ellerindeki topları üç tane platformdan sektirerek sepete atmaya çalışıyorlardı. Bu güç gerektirmeyen oyunda erkeklerin ne kadar bariz bir şekilde açıkara kadınlardan daha becerikli olduğunu gördüm. Kadınlar cidden ellerine bile çok az hakim.

  En iyi ressamlar erkek, en iyi aşçılar erkek, en iyi şairler erkek, en ünlü düşünürler erkek vb...

  Kadınlar çok değerli varlıklar. Ama yalnızca biz erkeklerin yanında...

  dipnot:hadi beni eksileyin
  3 -1 ... beyinkundakcisi
 6. 6.
  Yaw naalaka? Adamı ezmişse bu çok acı bir olay ama kadın diye belirtmenizdeki amaç? Aynısını bir erkek yapsa "erkek sürücü park için yardım eden adamı ezdi" diye yazacak mıydınız? olayların önünü cinsiyetlerin almasındaki mantık?
  5 -15 ... essy
 7. 7.
  hiç şasırmadım nedense
  dün bi kaza gördüm ilk duran ben oldum 3 araba birbirine girmis hafif bi sekilde ücüde bayan ve ücüde oturmuş makyaj tazeliyolar.
  11 -3 ... e f f e
 8. 8.
  18 yasimdan beri arac kullaniyorum bir tane kazaya karismadim. Kadin diye belirtmek cok yersiz. O an kafasi durup da ne kazalara karisanlar var. Biri de bizim bir uzak akrabamiz. Adam tum ailesiyle birlikte öldü. Ve kac yillik sofor. O an basiretiniz baglandi mi baglaniyor.

  Cok uzucu bir olay. Her iki taraf icin de.
  8 -6 ... when i was a child
 9. 9.
  erkekler kadınlardan daha cok kaza yaptigi istatistigini yinede degiştirmiyo.*
  1 -1 ... hercool
 10. 10.
  Neden hep kadın diye belirtilir? Çünkü bu tarz zeka geriliklerini hep kadın sürücüler yapıyor. Erkekler kaza yapmıyor değil elbette. Ama erkekler genelde kurallara uymamaktan ötürü kaza yapıyor. Ben de yaptım. Biz erkekler kural tanımayan vahşi canlılarız. Ama kadınlarda durum başka. Onlar, araba kullanma işini "kavrayamıyorlar". Bir defasında bir flörtüme öğretmeye çalıştım. Yok abi. Saçlarım beyazladı amk. En son dedim boşver amk ben seni götürürüm istediğin yere. Hey gidi günler...
  5 -2 ... 56789