bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    girçik islim bi diğil.

ebubekir sifil in açıklaması. "somali de vardır afrika da vardır. arap ülkelerinde vardır. kültürel bişi bu". "erkekler sünnet oluyo mu? oluyo."

https://www.youtube.com/w...Zf-Y&feature=youtu.be+
    5 ... syme
  2. 2.
    kendi kızını ve hanımını sünnet ettirse, inanırım bu sefile.
    2 ... dekadans
  3. 3.
    Kadın Sünnetinin başlıca sebebi;klitorisi ortadan kaldirmak ve kadının cinsel birleşimde açığa çıkan zevkini yok etmektir.
    Böylelikle kadinlar seks için erkeklerini aldatamayacaklardi.
    eril adalet?

şimdi bu açıklamayi dürüp pipişlerinden içeri sokuyorum.
    20 -5 ... kalbinizisikeyim
  4. 4.
    orospu çocuğu leş iddiası. şu tiplerin her nefes alış verişi tanrı olasılığını düşürüyor. kutsal elden çıkan bu mu?
    2 -2 ... creepy doll
  5. 5.
    erkeklerin neler yaşadığını görün işte. bu kafa yapısı erkek sünnetini benimseyip, gelenek durumuna getirip, kuşaktan kuşağa aktarmış. kadın sünnetini de kuşaktan kuşağa aktarsalardı, bu gelenek yerleşmiş olsaydı, kadınları da sünnet edeceklerdi, bu atalarının yolundan gidenler.
    1 -1 ... sisli bir gece
  6. 6.
    gerek kadın gerek erkek sünnetinde amaç zevki ortadan kaldırmaktır zaten. bu yüzden ikisi de vahşettir, ikisi ile de mücadele edilmelidir.
    1 ... allah yok din yalan
  7. 7.
    Sağlık açısından gerekli olmadıkça bir insanın organını kesmek ve bunu geleneklere bağlamak ne kadar doğru tartışılır.

Parmağının yarısını kesince eskisi gibi işlevi olamıyorsa aynı şey Cinsel organlar için de geçerli kadın yada erkek fark etmez.

Tabi işin dini boyutu da var ama herkesin dini kendine. Çocuk büyüyüp ' ben müslümanım sünnet olacağım' demedikçe çocuk haklarına da giriyor malesef.

Not :müslümanım ve oğlum yakında sağlığı için zorunlu sünnet olacak. Olmasaydı kararı ona bırakırdım.
    4 ... jinx qwer
  8. 7.
    doçent ünvanlı bir cahilin açıklaması.
    ... jimmy tudeski