1. 1.
    kod adı natasha. aklı sıra beni elde edip, benimle seviştikten sonra türkler hakkında istihbarat toplamak istedi. neymiş efendim siz türkler hala deveye mi biniyor, hayır dedim canım artık rus'a biniyoruz.

putin bizzat aradı ifşa etmemem için saatlerce yalvardı lakin biz türklerin şakasının olmadığını tüm dünya artık aklının bir köşesine kazımalı.

bugün de vatanı muhafaza ve müdafaa ettik çok şükür.
    9 -18 ... nesgayfe
  2. 2.
    bir otuzbircinin günlüğü isimli kitapta en sevdiğim bölümlerden biri açık ve net.
    15 ... public agent efsanesi
  3. 3.
    sonra çıkardım çakıyı tak tak tak..

ah be ziya almanya'da aslan sende rus ne gezer?
    5 ... aathena
  4. 4.
    Yazar hayalinden bahsetmiş ne var bunda? Insanlar hayal kuramaz mı? Bu arada serin hikaye tebrik ederim, gülmedim desem yalan olur. *
    3 ... black metal dinleyen yazar
  5. 5.
    bir zamanlar bu memlekette vatanı bir kadın memesine satarım diyenler vardı.

nerden nereye. helal kardeşim sana alnından öpüyorum.
    1 ... nesgayfe
  6. 6.
    Dün ayaklar altına aldık diye övündüğünüz milliyetçilik bayrağı elinizde sakil duruyor... Aklınız fikriniz bacak aranızdan yukarı çıkamadığı için başınıza ne geliyorsa emin olun meraktan gelmiyor, diğer seçenekten geliyor... Hoş bacak arasındaki malum organa sürülecek kadar bile aklınız yokken fikir kisvesi altında saçmalıklar üretiyorsunuz.
    Açık konuşuyorum, milliyeti önemli değil, ancak görücü usulü evlenebilir ya da para karşılığı seks yapabilirsiniz. Hiçbir ülkenin ajanı da sizden size vermesini gerektirecek kadar kritik bilgi alamayacağından bu fantezinizi gerçekleştirmez... Ancak hayal kurup çavuşu tokatlarsınız...
    ... fiililivata
  7. 7.
    koskoca rusya federasyonu'nu dize getirmemden bile rahatsız olanlar olmuş, bir zamanlar cepheye mermi taşıyan türk kadını ne zaman böyle hain oldu sorarım.
    2 ... nesgayfe
  8. 8.
    Battalgazi buyurdu.
    9 ... kutsal cesi
  9. 9.
    inci forum yan tarafta kardeş yanlış geldin sanırım.
    2 ... stve
  10. 10.
    (bkz: baltacı mehmet paşa sen misin)
    1 ... xyclonb