1. 1.
    kocasından ilgi görmeyen kadın davranışı. insanların zekalarıyla, bilgi ve birikimleriyle, tecrübeleriyle ön plana çıktığı sözlük gibi yerlerde
    -bir kadın olarak ...
    diye cümleye başlayıp
    -allah kitap çarpsın ki ben bir karıyım, özel günlerim var
    diye bitirmektir. reel hayatta sırf vajinası olduğu için gördüğü ilgiyi burada da görmek isterler. ilgi orospusudur, nickl isimlerinde ...kız, ...kadın gibi ifadeler vardır.
    8 -6 ... bize de mi caylak
  2. 2.
    ister alnıma yazarım ister megafonla rıhtımda bağırırım. kadınım sa na ne.
    8 -4 ... derdim ne kendimle
  3. 3.
    https://m.uludagsozluk.com/k/askerlik/ o zaman erkekler de bu başlığa yazı yazmasın çünkü erkek olduğu belli oluyor.
    -1 ... rockdinleyenyazar
  4. 4.
    Siz benim sikim var diye bas bas bağırırken hasta değilsiniz amk.
    10 ... o eskidendi tayfun
  5. 5.
    Etraf kadınları çekemeyenlerle dolu.Karılar , vajinalar kovalasın seni.
    -1 ... mya reid
  6. 6.
    ayıp eden insan davranışıdır.
    not: kadınım.
    1 -2 ... bize de mi caylak
  7. 7.
    xx kromozomluyum derse sıkıntı yok bence.
    3 ... yinemihakliyim
  8. 8.
    Bu içgüdüsel bir şeydir arkadaşlar;
    Tıpkı küçükken bile erkek çocuklarının silah ve arabayla oynarken; kız çocuklarının bebeklerle oynaması, erkek çocuklarının siyah, lacivert kıyafet tercih ederken; kız çocuklarının pembe tonlarını giymek istemesi gibi... Bundan daha doğal ne olabilir ki?

Yani nick alırken bayan olduğunu belirtmek;
    Bana mesaj at, taciz et, tavlamak için uğraş mesajı vermez. ( Bu ortamda bayan da bulunmaktadır, konuşmalarınıza biraz daha dikkat edebilirsiniz ). der en fazla.
    1 -2 ... motherist
  9. 9.
    Cinsel ve duygusal anlam da yokluk ceken, maneviyat konusunda da eksik hisseden, asosyal, insan hastaligi.
    1 ... pipisiyle oynayan ergen
  10. 10.
    bende y kromozomu yok. kadınım diye bağıranları ben de anlayamıyorum. tıpkı otobüste pipim var benim diyip yayılarak oturanlar gibi.
    1 -1 ... napakyanii