1. 1.
  evet, inanılmaz ama gerçek. bugün karşılaştım.

  öncelikle bu kavram gerçek, yaşanmış bir olaya dayanmaktadır ve şayet bugün veya yarın tv'de "kadına saldıran maganda" şeklinde bir haber izleyip yeşil tişörtlü birini görürseniz o kişi benim, ama olay muhtemelen tv'de anlatılacağı gibi değil.

  olayı anlatayım;

  ikitelli'de kayaşehir ayrımında trafiğin sıkıştığı bir kavşaktayım. sinirler gergin ama yapacak bir şey yok. milim milim adayı dönmeye çalışıyoruz. aslında yol açık herkes adadan çıktıktan sonra gitmek istediği yöne doğru basıp gidiyor ama ada etrafı kilit. enteresan bir haldeyiz.

  neyse aracım gideceğim yöne doğru iyice döndü, halâ kavşaktayım ancak arkadan biri deliler gibi kornaya basıyor. herhalde diyorum bu korna bana değildir fakat şüpheliyim. araç arkamdan çıkıp yavaşça sağ yanımdan (kendi yönüne doğru ilerlerken) camı indirip "orossspu çocuğuuuuu şerefsizzzzz" diye sesler duymam bir oldu. kim? ben mi ulan diye düşünürken kadının suratının direkt olarak benim sağdaki filmli cama baktığını farkettim. ulan bildiğin deliye dönmem bir oldu.

  neyse hafif geri alıp, önümdeki araçtan kurtulup verdim peşine. o sırada araya 2-3 araba girdi tabi. diyorum ya yanında kocası falan vardır ya yalnızdır ya da başka kadınlarla beraberdir fakat 8-10 yaşlarında iki çocukla olduğu nerden aklıma gelsin?

  ileride gri subaru cipiyle ışığa yakalandı. aramızda tek araba var. indim sağa çek sağa çek diye bağıra bağıra yanına gidiyorum -ki yeşil yandı bastı gaza. tabi reznik durur mu, olayı çözecek. atladım arabaya tekrar düştüm peşine.

  ilerdeki başka bir kavşakta izini kaybedecek gibi olsamda, en son aracının ucunu bir tıp merkezine girerken gördüm. daldım açık otoparka. bide ne göreyim, iki çocukla beraber indi, bagajı açıyor!

  çocuk mu?!!! evet çocuklarıyla beraber.

  indim arabadan, şu az önce ettiğin küfürleri bir daha etsene diye böğürdüm.

  "sen beni mi takip edoyrsaaaannnn???" diye böğürdü bu maganda.
  "polisi arasana beni hiç uğraştırma" dedim.
  herhalde korkak biri olduğumu zannetmiş olacak ki, küçümseyerek güldü.
  "dur tamam ben arayayım" dedim. telefona gittim, a aa peşime geliyor karı. kapıyı suratına itikleyip kötek alınca biraz morali bozuldu galiba.
  en son dayanamadım verdim dilime ulan amına koduğumun orospusu vs.vss diye.
  "kocam var benim kocamı çağrırım" dedi. "gücün bana yetiyor dimi" dedi, oysa ki bir bokta yapmadım.
  "ah keşke" dedim kürt müsün, çingene misin ne boksun siktir git diye böğürdüm..
  baya bir sövdüm, baktım ağlamaya başladı, kadın erkek eşitliği toz oldu, ajitasyon ve duygu sömürüsü başladı...
  sağdan soldan herifler geldi, kadındır yapma etme diyorlar, ulan bu mu kadın? diyorum neyse çocukların hatrına uzadım gittim.
  bu maganda karı da adamlara "hastayım ben, hastaneye geldim" edebiyatı çekiyordu... herhalde olaydan sıyrılacağını falan zannederek son kozlarını oynuyordu...
  giderken "bu sana ders olsun, öyle her önüne gelene sokak ortasında küfür etme, benden tersine rastlarsın, beter olursun" diye böğürünce yine küçümseyici ve alaycı bir tavırla gülmeye çalıştı ama çoktan ağlamaya başlamıştı bile...

  valla adet dönemi falan dinlemem kadın adam anlamam sikerim belasını böyle magandaların. bir daha olmasın yani.

  evet, olayın aslı bu, herkes bilsin. kadın magandalar var, çocuklarının yanında orta parmak çıkarıp orospu çocuğu diye küfür edebiliyorlar sokak ortasında.

  edit: hatırladıkça editleyeceğim çok sinirliyim şuan.
  2 -1 ... ortambozan