1. 1.
  bilimsel bir açıklaması olmayan sorudur. hakiki orgazm olan bir kadın o esnada zevkten çarşafı yırtabilir yahut erkeğin vücudunu tırnaklamak suretiyle kanatabilir ve farkında da olmaz. orgazm esnasında hüngür hüngür ağlayan kadınlar da vardır, tutamayıp idrarını bırakanlar vs vs. bu yönüyle bakarsak kadınlar daha fazla alır demek mümkündür. ama uzmanlara göre orgazm şiddetini yaratan şey kadının erkekten hoşlanma derecesine bağlıdır. ne kadar çok hoşlanıyorsa o kadar iyi orgazm olur kadın.
  6 ... freeloader1
 2. 2.
  sürecin devamlılığına bağlıdır. erkek boşaldıktan sonra bir süre toparlanması gerekir. kadın ardarda ilişkiye girip boşalabilir. herhangi bir sınırı yoktur. kadınlarda nasıl bir his oluyor bilemem ama ben mesela ikinci veya üçüncü kez başladığımda biraz hissizlik oluyor. cevap büyük ihtimalle kadındır.

  önemli not: lütfen başlıkta biri kulak-parmak geyiğini yapmasın.
  3 -1 ... seksen
 3. 3.
  (bkz: ümraniye sapığı detected)
  1 -2 ... ense
 4. 4.
  hep sorunsal olarak kalacak sorunsaldır. asla bir kadın, erkeğin ne kadar zevk aldığını bilemeyeceği gibi, bir erkek de, bir kadının ne kadar zevk aldığını bilemeyecektir.

  edit lan: aklıma şimdi geldi, bir süre erkek olarak takıldıktan sonra, kadın olanlar bu konuda ne der hiç bilemem.
  7 ... dur10akadarsaysonrayaz
 5. 5.
  tabii ki kadn şeklinde cevaplanabilecek sorunsaldır. erkekte zevk almayı sağlayan sinir uçları sadece peniş başı çevresinde toplanmışken kadında klitoris, vajina ve meme uçları olmak üzere vücudun çeşitli bölgelerine yayılmıştır. ortalama olarak bir erkeğin penis başında 5000 kadar sinir ucu bulunmaktadır. kadınlarda ise sinir sayısı bunun 3-4 katı civarında olduğu bilinmektedir.
  dolayısıyla cinsel ilişki daha çok kadınların işine yarar. her hangi bir efor sarf etmeden erkeklerden 3-4 kat daha fazla zevk alırlar.
  erkekler ise yorucu olan bu faaliyet sonrası götünü dönüp yatarak ikinci postaya hazırlık yapar.
  3 -1 ... jack sawyer
 6. 6.
  kadın alır. burnunu oyarken parmak mi zevk alır burun mu ?
  5 -4 ... teflon
 7. 7.
  adaptasyonu iyi olan kazanır.
  1 ... psycheninreenkarnesi
 8. 8.
  birileri bunları düşünür birileri sevişmeyi sürdürür.
  7 ... no soporto el rap
 9. 9.
  kadın olsa gerek.

  verdiği tepkiler gerçekse tabii...

  orgazm taklidi yapmayan bir kadın orgazm olurken kendinden geçer çünkü...

  partnerine acı bile verebilir. tırnak geçirir, partnerini sıkıca kavrar falan. ama zevk almazsa sadece zevk alıyormuş gibi ses çıkarır.
  1 -1 ... delicious
 10. 10.
  erkeğin orgazmı 8 sn, kadınınki 23 sn sürüyormuş. Sizce hangisi??
  4 ... katya portakal suyumu getir