1. 1.
  kadın daha hassas erkek daha derin. şimdi kalk git tartışma çıkartma burda.
  8 -1 ... i see kel people
 2. 2.
  Al işte neden daha çok erkekler kalp krizi geçirir bir düşündünüz mü ? Çünkü Erkekler ağlamaz ağlamak herşeye iyi gelir rahatlatır derler bu yüzden. Ama kadın daha duygusaldır erkek şair olur o olur bu olur ama kadın ile aynı kefeye koymayın.. Ama Erkekler mi daha çok sever mi yoksa kadınlar mı diye sorsalar açık ara erkekler alır çünkü erkekler sevdimi tam seviyor daha çok değer veriyor ama biz kızlar bunu kimse yalanlamasın bir erkek bizle konuşunca hani hoş laflar edince bızım aklımıza boyle gelir . benı bıraksa da sevgilim bu çocugu kendıme bağlar aşık ederim diye düşünür. Zaten kadınların kandırması Havva Anamızdan gelir.
  3 -1 ... bayanmacchiato
 3. 3.
  Merhameti cok olan duygusaldır.
  5 ... catlakmargrit
 4. 4.
  Şüphesiz kadın.
  -1 ... budamiolacaktieyahali
 5. 5.
  Genelleme yapılamayacak bir konu. Kişiseldir.
  3 ... yalniz bir opera
 6. 6.
  Duygusallık denk olabilir fakat belli etme noktasında kadınlar fazlaca iddialı.
  3 ... erendiz
 7. 7.
  4 numaralı entry herseyi açıklıyor Nitekim bunun yaşayan birisiyim.
  2 ... promer
 8. 8.
  Ben belli etmem ama ringring kardeş.
  1 ... catlakmargrit
 9. 9.
  Kadın yavrusuna karşı hayvanlara karşı merhametli duygusal dir fakat erkekleri sevmez kullanır. Maç fiyat gözüyle bakar. Arkadaşı gibi erkeklerle evlenmeleride bundandır.
  ... soskopat
 10. 10.
  Kisisine gore degisir. Odun gibi kizlar da vardir simdi asiri duygusal erkekler de. Ama turkiye sartlarinda duygusal erkeklerin cogunlukta oldugunu dusunmuyorum. Daha bi iliskiye dogru duzgun baslamadan bitiverir bazen. Kizlar gunlerce aglar, kandirildigina mi oynatildigina mi yansin bittigine mi. Cocuk napar peki? Hicbi sey olmamis gibi hayatina kaldigi yerden devam eder. Hicbi sey yasanmamis gibi. Maclarina gider, gezer tozar, kankalariyla bulusur... Umrunda bile olmazsin maalesef. Kendini yipratmaktan baska bi sonuc da elde edemezsin...
  ... keepcalmandstudyformedicine