1. 11.
  Baylar karınız çalışsa son kuruşuna kadar alırsınız elinden. O kadının da geliri olmasa tek maaşla hangi geçimi sağlayacaksınız şu şartlarda? Geçin bu işleri!
  3 -1 ... bivarbiyokoldu
 2. 12.
  Geçiniz bu ağızları. Erkekler olarak bizler iş aramak suretiyle işsizliği arttırıyoruz. Böyle hadsizlik olmaz. Halbu ki daha şerefli seçenekler var. Boyun büküp cemaat vakıflarına el açmak, gasp, kapkaç, hırsızlık gibi seçenekler duruyorken gidip iş arıyoruz. Ayıptır yaptığımız.
  4 ... huzursuz adam
 3. 13.
  Kidemlisi kadin olanlar aglasiyor selpak uzatalim. El kremi alir misin cinim?
  3 -1 ... 6yarimdan1tam
 4. 13.
  vay be çok zekice. arttırıyorum,

  aslında nüfus da işsizliğe yol açmıyor mu? çalışabilir nüfus > istihdam ihtiyacı= işsizlik. hmmm.
  ... ebu fesat
 5. 14.
  suriye den gelen tipler, zamaninda reis in en az 3 cocuk istegi.

  bu gelenler kismetiyle gelmiyor. is güc ve istihdam yaratmali bu davette ve istekte bulunanlar. yoksa sig beyinleriniz ile kadercilik oynarsiniz. cakma milliyetci yiyici yandaslar.
  ... portatif
 6. 15.
  kadınların çalışmasına bok atacağınıza, ülkeye yapılmayan yatırımları, kurulmayan fabrikaları, olmayan endüstriyi, yok sayılan teknolojiyi ve üretimi eleştirsenize amk... dünayada bir tek türkiye'de mi kadınlar çalışıyor da işsizlik arttı ? bu ülkede 1950'lerden beri işsizlik sorunu var, dünden bu güne gelen bir sorun değil bu...
  8 -1 ... keshberfo
 7. 17.
  işsizliğin cinsiyeti mi var ya çıldıracağım ne ilkel kafalar. Üniversite mezunları söylüyor bunu bişey söyleyince de feminik feminazi falan oluyoruz. Siz kimsiniz pardon ? Tanımını veriyorum not alın lazım olur.

  Çalışma Çağındaki Nüfus:
  Fiilî çalışma çağı olarak kabul edilen 15 — 60 veya 18 — 65 yaşları arasında olan insanlar. (insanlar diyor dikkatinizi çekerim)
  4 -1 ... zenosyne
 8. 18.
  Bizim fabrikada kaynakçılar bile kadındı * kudurun amk ahahahaaa *
  5 -1 ... blab
 9. 19.
  En baştaki eleman cüppeliye bağlamış.
  2 ... reality man
 10. 20.
  katılmadığım başlık. türk futbolunda ki yabancı sınırı tartışması misali ortalığı bulamaya gerek yok. inancınız ne yönde bilemem ama allah kimseyi rızıksız yaratmaz. sektör piyasası çok kötü zaten. var da olmuyoru tartışmamalıyız bence. kadın mı daha çok alıyorlar erkek mi dememize lüksü de kalmıyor memleketin. olan işsize oluyor yine ama kovalamak gerek yapacak bir şey yok.
  3 ... en asaletli duygularin adami