1. 1.
    yerinde bir tespittir. aile yapısının bozulmasını geçtim bir sürü genç erkek işsiz kalıyor. çalışan evli bir erkek kazandığı para ile 2 kişiye daha bakabilir ama çalışan bir kadın kendisinden başkasına bakmaz ayrıca çalışan bir erkek çalışmayan bir bayanla evlenebilir ama çalışan bir kadın çalışmayan bir erkekle evlenmez toplumun yapısı bozulduğu için işsizlık malesef aldı başını gidiyor.
    1 -12 ... reservedd
  2. 2.
    Yobaz lutfen.
    -1 ... alpertunna
  3. 3.
    kadın istihdamı ve ekonomik büyüme ilişkisi üzerine yerli ve yabancı makaleleri okumaya ve araştırmaya başlayabilirsiniz. bilmemek değil, öğrenmemek ayıp.
    1 ... klimanjaro
  4. 4.
    görmezden gelinmeye çalışılan apaçık bir gerçek. eskiden sadece erkekler çalışırdı böyle işsizlik falan yoktu.
    6 -18 ... reservedd
  5. 5.
    kesinlikle mantıklı olan bir açıklama..

kadının işgücüne katkısı işsizliği artırmaktadır evet.

yazık açıkçası, çok yazık.
    4 -3 ... ciddiliinsan
  6. 6.
    Başka ne bekliyorsundur kadınlar çocuk büyütür her halükarda insani vasıf temeli daha etkin sonuç sosyal hayatta daha etkin ahan da yazdım meral akşener çok yakındır.
    2 ... yazarxyazar
  7. 7.
    Benden daha başarılı olan çalıştığım pozisyona gelebilir. Engel olan mı var?

Bu erkeklerin tüm başarısızlıklarını kadınlara yıkma çabası da son 10 yılın yükselen trendi.

Edit: eksileyenler, cv nizi yollayın bana. Swh.
    23 -11 ... yasak merve
  8. 8.
    ne alaka kardeşim, beceriksizliklerinizi başkalarının sırtına yüklemeyin, mis gibi de loser'sınız, yalan mı ?
    5 ... cescartes
  9. 9.
    Bunun sebebi kadın istihdamı değil ülke gelişmişliği, ekonomi ve iş imkanının azlığı. işsizliğinizi saçma sapan sebeplere sağlamayın
    1 ... nyctophilie
  10. 10.
    Aynı sektörde aynı iş için (call center) erkek çalışana 2000tl maaş verip, daha az tecrübeli kadın çalışana 3500tl verildiğine şahit oldum. Kadınsılığı ile +1 önde olan armut kafalı kadın da bunu zekasına borçlu olduğunu sanıyor.
    1 -1 ... taamirci