1. 1.
    ben henüz öldürülen erkeğe hashtag açıp twitterde paylaşan birisini görmedim. instagramda hikayesine atanda. Kadın öldürür hak etmiştir denir o kadar.
    9 -3 ... dostoyviski
  2. 2.
    Şiddete uğrayan ister kadın ister erkek olsun, hepsine karşıyız yazık,
    Hayatlara.

Eğitim şart.
    2 ... kesfedilmemisair
  3. 3.
    Konuş konuş içinden çıkılmaz bence böyle saçma muhabbetlere gerek yooook...
    ... ramizdurden
  4. 4.
    kocasının kafasını kesip köyün ortasına atan psikopatı bile masum göstermeye aklamaya çalışanlar vardı.

en basitinden kimse kimseyi hiç bir şekilde öldüremez diyorsunuz ya https://www.youtube.com/watch?v=E9vvHeyIqnQ+ şu kocasını öldürdü serbest kaldı haberine ve yorumlara bakın hepsi iyi yapmış, şöyle yapmış, böyle yapmış, eline sağlık gibi şeyler yazmış. aynı şey benzer şeyleri kadın yaptığı erkek kadını öldürseydi eminim hepsi hiç bir sebepten ötürü bir insanı öldüremezsiniz vb.vb. şeyler yazardı.
    3 ... mehr drip geht nicht
  5. 5.
    Biz kimseyi aklılaştırmaya falan çalışmıyoruz
    Sadece ölüm fiilinin her kime karşı işlenmiş olursa hangi cinse işlenmiş olursa olsun hem dinen hem de vicdanen kınanması gerektiği düşüncesindeyiz.
    Sadece kadın değil her kim haksız yere öldürülürse öldürülsün tepkisini koyanlardanız

Çocukda olabilir yaşlıda olabilir erkek de olabilir.
    -1 ... rebel12
  6. 6.
    Kezbanlık başka bir boyut. Her gün daha da kötü şeyler yapıyorlar.
    2 -1 ... pich erkek
  7. 7.
    Kötü olan herkes sahip olduğuyla kötülük yapmaktadır.

Kötü erkek kaba kuvveti ile şerefsizliğiyle

Kötü kadın yalanları ve karaktersizliğiyle...
    2 ... new kid on the block
  8. 8.
    Kötü insanın cinsiyeti yoktur.
    ... selia
  9. 9.
    orospulara ve çocuklarına duyurulur niteliği taşıyan haberdir.

bizim ülkede herkes (bkz: herbokalog) o yüzden olur böyle şeyler.
    1 ... torunusamil
  10. 10.
    şiddete uğrayanın cinsiyetine bakılmaksızın yanında olmayı kendime insanlık görevi sayıyorum. şiddeti yapanın da cinsiyetiyle birlikte geçmişini sikeyim diyorum.
    ... sodali bayram