1. 1.
  Çoğu ülkede geçerli olan bir tür safsatadır. Utanmadan daha fazla hak istiyorlar bir de.

  Tam teşekküllü ataerkil bir toplum şart, yoksa kadınlar aldatmaya da, erkeklerin hayatlarını silkmeye de yüz bulurlar. Siz erkekler hepiniz aldatırsınız diyorlar bir de, sanki aldatma tek kişi ile yapılıyormuş gibi. Ataerkil sistem tam teşekküllü olsun bakalım aldatmak için kahpe bulabiliyor mu erkekler. Bu toplumda bile erkekler daha sadık.
  7 -3 ... sacma sapan konusan adam
 2. 2.
  safsata değildir. kadınlar hala 2018 de bile ezilmekteler. dünya çapında yapılan eylemler sonucunda biraz iyileşmiştir şartlar o da zorla.
  ... debedey
 3. 3.
  kadınlar baştacıdır haklarıyla ve sözleriyle var vardır.
  çünkü ülkemin işçi emekçi didinen güzel tanı çalarıdır.
  -4 ... ruzhan
 4. 4.
  kadınların da hakları var tabi, her insanın hakları var aslında cinsiyet yönüyle yaklaşmayalım buna. asıl safsata olan şey ataerkil düzenin sadece kadını mağdur ettiği, kadınların haklarının daha çok ihlal edildiğidir, erkeklere ayrıcalık yapıldığıdır.

  kadının beyanını esas alıp nafaka soygununa çanak tutan hukuk düzeni mi erkeğe ayrıcalık veriyor? bütün aile bireylerinin masraflarını erkeğin omuzuna yükleyen toplum mu erkeğe ayrıcalık veriyor? prostat kanserinden ve meme kanserinden doğan ölümler eşit olmasına rağmen meme kanseri hakkında yapılan farkındalık kampanyalarının hiçbirini prostat kanseri için yapmayan, tecavüze uğrayan genç bir kızı konuştuğu kadar tecavüz iftirası yüzünden ölen genç bir adamı konuşmayan medya mı erkeğe ayrıcalık veriyor?
  3 -1 ... del fuego