1. 1.
  https://www.facebook.com/.../videos/2033779993344798/

  yanlışa yanlışla cevap veren savaş yanlısı bir düşüncenin ürünü, faşistçe düşüncelere sahip olan aktivisttir. söylemleri ise:

  "Kadınlar erkeklerden üstündür."
  "Erkekler kadınların tamamlanmamış halidir."
  "Erkekler kadınlanmamış varlıklardır."

  bu kadar acizce bir yöntem var mı? gerçekten zulum görmüş işkence çekmiş kadınların durumundan yararlanıp kendilerine güç devşirecek kadar aşağılık bir harekete yönelten bu akım bir an evvel ortadan kalkmalı. hakkı yenmiş hayatta değer görememiş kadınların istediklerinin bu olduğunu hiç zannetmiyorum kimse savaş istemez. sadece 3 5 hayatta kayda değer bir başarı elde edememiş mahlukat kendilerini kanıtlamak güç elde etmek uğruna insanların duygularını silah olarak kullanıp manipule aracı olarak kullananlar bu harekete sahip olabilir. erkeğe düşmanlık ve onu aşağılamak bir çözüm değil sadece bu gibi sözde feministlerin güç devşirmek adına kullandığı nefret ve faşizm ihtiva eden bir zehirdir. bu yol mazlum kadınları kurtarmaz sadece birkaç kendini uyanık zanneden kadını ve şer odaklarını ön plana çıkarıp güç ve para sahibi yapar. kadınlar kurtuluşu burada aramasın. kurtuluş sadece insana insan olduğu için verilmesi gereken değerdedir. kimse kimseden üstün olmak zorunda değil. herkes kendi çevresinden sorumlu onlara sevgiyi ve sevgiyi öğretmek zorunda. ortada bir sorun varsa zorbalıkla, aşağılamayla, fizyolojik, maddi ve manevi baskı şiddetle çözülemez.
  3 ... jamiryok
 2. 2.
  ben bunun ve bunun gibi kini ofkesi sesinin tellerinden bile belli olan barbar vandallarin ta anasini gotten sikeyim. net.

  neymis erkek henuz gelisimini tamamlayamamis kadinmis, ulan alagavat git iki biyoloji kitabini oku hic olmadi gel benimkinin tadina bak, sonra de bakalim gelismemis kadindir diye.
  1 ... arxaggelou