1. 1.
    ideal bir ilişki ya da evlilikte yaş sınırı tabi ki görecelidir. Bazılarına göre erkek ne kadar büyük o kadar iyi, bazılarına göre ise aranın fazla olmaması gerekir. Etrafımda her iki skaladan da çok fazla çift var. Hangisi mutlu, hangisi değil bilemiyorum tabi. Ben de aranın biraz olması gerektiğini düşünenlerdenim.
    3 ... leafclover
  2. 2.
    1-4 arası.
    ... sensusbence
  3. 3.
    Bana göre de kadın daha büyük olmalı hadi buyur buradan yak.
    3 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    Üç. Kadın büyük olmalı. Bende hep böyle oldu. Müstakardır.
    1 ... cunku ask yazilgandir
  5. 5.
    0-4.

gerisi çok mantıklı gelmiyor bana.
    3 ... muhendis tarihci
  6. 6.
    Nedense benden 1-2 yaş büyük kızlar ilgimi çekiyor hep.
    ... benkimimlan
  7. 7.
    5 yaştan sonrası sıkıntılı bence. Sonrası gençken jenerasyon farkından ortaya çıkan sıkıntılara, yaş geçtikçe de kadın ve erkekten birinin hala gezmek, eğlenmek istemesi, diğerinin de evde kalmak istemesiyle yavaş yavaş kendini göstermeye başlayan sorunlara sebep olur.

Bu konuda geleneksel düşündüğüm için erkeğin daha büyük olması gerektiğini düşünenlerdenim. Açıkçası kadınların erkeklere saygı duyması için yakışıklılıktan çok kendine hayran bıraktıran bir hava olması gerekiyor erkekte. Bu, kararlılık, bilgili ve sorgulayıcı olma, problemleri konuşarak çözme yetisini kazanma, günü birlik ilişkilerden hevesini alma, amaç edinme ve kariyer yapma, planlı bir hayat tarzı ve geleceğe yönelik adım atacağı kadar tecrübe sahibi olmasını gerektiriyor. Bu da sizden birkaç yaş büyük bir erkekte aşağı yukarı oturmuş olacaktır. Tabiki karşı cinsin de buna yaraşır olması gerekir, o ayrı.
    2 ... vasilissa
  8. 8.
    en fazla 5.
    ... koruk
  9. 9.
    Yaş sorun değil de kafalar uyuşmalı önce..
    3 ... yalniz olmiycem dimi
  10. 10.
    bu soruya çiftlerin 30 öncesi ve 30 sonrası durumuna göre cevap vericem.

Kadın Erkek
    18-25 18-28
    26-30 29-35
    30-35 35-40
    35+ 40+

gibi bir tablo yapabiliriz.
    ... keshberfo