1. 1.
    ideal bir ilişki ya da evlilikte yaş sınırı tabi ki görecelidir. Bazılarına göre erkek ne kadar büyük o kadar iyi, bazılarına göre ise aranın fazla olmaması gerekir. Etrafımda her iki skaladan da çok fazla çift var. Hangisi mutlu, hangisi değil bilemiyorum tabi. Ben de aranın biraz olması gerektiğini düşünenlerdenim.
    3 ... leafclover
  2. 2.
    Bana göre de kadın daha büyük olmalı hadi buyur buradan yak.
    3 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    0-4.

gerisi çok mantıklı gelmiyor bana.
    3 ... muhendis tarihci
  4. 4.
    5 yaştan sonrası sıkıntılı bence. Sonrası gençken jenerasyon farkından ortaya çıkan sıkıntılara, yaş geçtikçe de kadın ve erkekten birinin hala gezmek, eğlenmek istemesi, diğerinin de evde kalmak istemesiyle yavaş yavaş kendini göstermeye başlayan sorunlara sebep olur.

Bu konuda geleneksel düşündüğüm için erkeğin daha büyük olması gerektiğini düşünenlerdenim. Açıkçası kadınların erkeklere saygı duyması için yakışıklılıktan çok kendine hayran bıraktıran bir hava olması gerekiyor erkekte. Bu, kararlılık, bilgili ve sorgulayıcı olma, problemleri konuşarak çözme yetisini kazanma, günü birlik ilişkilerden hevesini alma, amaç edinme ve kariyer yapma, planlı bir hayat tarzı ve geleceğe yönelik adım atacağı kadar tecrübe sahibi olmasını gerektiriyor. Bu da sizden birkaç yaş büyük bir erkekte aşağı yukarı oturmuş olacaktır. Tabiki karşı cinsin de buna yaraşır olması gerekir, o ayrı.
    2 ... vasilissa
  5. 5.
    Yaş sorun değil de kafalar uyuşmalı önce..
    3 ... yalniz olmiycem dimi
  6. 6.
    bu soruya çiftlerin 30 öncesi ve 30 sonrası durumuna göre cevap vericem.

Kadın Erkek
    18-25 18-28
    26-30 29-35
    30-35 35-40
    35+ 40+

gibi bir tablo yapabiliriz.
    ... keshberfo
  7. 7.
    erkek 10 yaşa kadar büyük olabilir, 7 idealdir.
    1 ... monk of monkmountain
  8. 8.
    Aradaki yaş farkından ziyade erkeğin 30 u doldurmuş olması gerekiyo r yoksa cooooo işiniz var demektir.
    2 ... ayinyirmialtisiidi
  9. 9.
    yaştan ziyade bu olgunluk ile alakalı bir durum. kişiden kişiye değişir diye düşünüyorum o yüzden belirli bir rakam vermek yanlış olur.
    3 ... fastest man alive
  10. 10.
    kadının yaşı = ( erkeğin yaşı / 2 ) + 8
    ... zvezda