1. 1.
    Acinasi varliklardir. Boyle durumlarda ozel mesaji kapatmak istiyorum gercekten. Yazik.

Sonra parmakta oynatildik diye agliyorsunuz.

Edit: ayyy herkes bana mi dedin diyo rezalet. Hayir size demedim kendi kendime konusuyorum.
    12 -11 ... deniz sacli kiz
  2. 2.
    Hahaha bana demiyor size diyor beyler.
    1 ... hayta38
  3. 3.
    Ben değilimdir. Ama ablacım sen de elini Michelangelo'ya mı yaptırdın be.
    3 -2 ... tanriya sirk kosan atlet
  4. 4.
    Benim eli sözlük kızlarının elleri başlığına atınca bana bile atanlar oluyor. Dolayısıyla bu düzlüklerde Bir kadını kaçırmaları pek mümkün değil.
    13 ... lord marcus amoralist primses
  5. 5.
    Yokluğun dibini sıyırıyor garipler.
    Elleri dolu olduğu için şu an entry giremiyorlar galiba.
    Puhahahahaa.
    4 -1 ... baybolla
  6. 6.
    Normal olandır. insan gibi mesaj attıysa bunda ne var? Amk sanarsın bulunmaz hint kumaşı. istemiyorsan cevap vermezsin Kezban. Evet.
    6 -1 ... oytunkaran
  7. 7.
    Hakkaten komikler. elleriniz ne kadar güzel diyip yürümeye çalışanların sayısı baya bi artınca entry silmeye kadar gidiyor ucu maalesef.
    2 -2 ... felisdomesticus
  8. 8.
    El fotosu at (sanki insteğram burası) - tepki ölç - mesaj yağmuru - ego tatmini - yaptığınız ayıp ama beyler - başlık aç - aşağıla - ego tatmini.

Not: hırsızın da suçu var.
    3 -2 ... simdi evet simdiyse hayir
  9. 9.
    peki bunu bizle neden paylastin? ne kazandin bundan? hani dunyanin en pamuk seker gibi elin olsa yine mesaj atmam sizin gibilere de merak ettim, neden?

adam sana asagilanicak, "acinasi varliklar" denecek birsey yapmamis ki, rahatsiz oluyorsan cevap verme ve ozellikle yasadigin feministik duygulari burada yazma lutfen.

"tacizci" "sapik" "odun" "kadin dusmani" dedigin, oyle olan veya olmayan erkeklerden ne farkin kaldi simdi senin?
    6 ... arxaggelou
  10. 10.
    Elizabeth'den dolayıdir. Her eli manita zannediyoz napalim, alışkanlık.
    1 ... 29th