1. 1.
  Aklıma takılan hadisedir.

  Hiç ben şu donu giyiyorum diye bağıran erkek pantolonu görmedim fakat kadın pantolonlarında don nedense kendini belli ediyor.

  Resmen donumun modeli şöyle ey dünya diyor.

  Bence kadınlara bir komplo söz konusu.
  11 -8 ... uzay muhtari
 2. 2.
  (bkz: algıda donculuk)
  20 -3 ... system error
 3. 3.
  sürekli kadınların belden aşağısına bakan sapık hedesi...

  not: bir de bunların gay türü vardır. onlar da pantolanların "takım" kısmına bakarlar.
  bu nasıl bir"ibnelik" dir ki; üreme organı kafalıdırlar.
  10 -16 ... eratosthenes
 4. 4.
  kadın pantolonları, kadının götünün tüm kıvrımlarını teşhir edebilmesi maksadıyla üretilir.
  yoksa o pantolonu alan olmaz.
  9 -4 ... alyans takayim sana
 5. 5.
  pantalonu gösteren ütü

  kadını gösteren.
  7 ... seref zazaoglu ve sikender beg
 6. 6.
  Kadının poposuna bakmaktan kendini alamayanlar üstüne bir de şikayet ediyorlar, yobaz ahlakı da böyle olsa gerek..
  2 -8 ... melisasilem
 7. 7.
  Müslüman Bir Kadının vücud hatlarını belli edecek derecede dar veya ten rengini gösterecek şekilde şeffaf giyinmesi islama göre haramdır. Giymek haram olduğu kadar bu şekilde giyinen bir kadına bakmak da haramdır. Giyinen de bakan da günahta ortaktır. Ölçü bu. Bunun haricinde yok modaymiş yok tarzmış yok özgürlük yok modernlik yok demokrasi, yok herkesin giydiğine kimse karışamaz, geçiniz bunları. Bunlar şeytan felsefesi ve bahanesi. Hepsi hikaye. Sadece nefislerimize uyuyoruz o kadar. Nefs ve hevayı heves (arzular) ise insana günahları güzel ve cazip gösterir..
  12 -4 ... gazeloglu
 8. 8.
  Bir kadın olarak en nefret ettiğim, göz zevkimi bozan durumdur. Şimdi o zaman bakma diyeceksiniz ama kusura bakmayın dikkat çektiği için bakılıyor.Bunun yok kafanız sadece belden aşağısına çalışıyor durumuyla alâkası olduğunu da zannetmiyorum. O kadar dar pantolon giyiniyorsanız bir sürü alternatifiniz var ey kadınlar. Hee ben o incecik çamaşırı giyinemem rahat edemem diyorsanız ya çamaşır giyinmeyin ya da tayt gibi dar pantolon giyinmeyin.
  9 -2 ... queen presley
 9. 9.
  Eşşeğin zikinden dolayı.
  2 ... abuzer komurcu
 10. 10.
  belli olmasını istedikleri için.
  dikişsiz kilotlar, tangalar bunun için var. kumaş pantolondan, dar pantolondan vazgeçemeyen dişil bir bünye olarak, dikişsiz kilot almanızı ya da göt loblarınızı sıktıracak kilot almamanızı tavsiye ediyorum. bazılarımızın götü bıngıl bıngıl ve bedenine dar gelen kilotları giyme konusunda ısrarcı. hoş bir görüntü olmuyor. kadın bedeni acayip kıvrımlı müthiş birşey olduğundan ufak kusurlar göze batıyor hemen. kendi yaşıtlarımda çok görmedim. fakat 15-20'lik kızlarda çok defa rastgeldim. lütfen götlerimize dikkat edelim. malum zaman kötü, kollamalı götü.
  6 -3 ... bigaripfani055