1. 1.
  bir çok erkeğin korkulu rüyası. ancak doktorların bu işten ekstra bir beklentisi olduğunu düşünmek yanlıştır. hatta bi arkadaşım "abi bütün gün görmekten sıkılıyorsun. bi noktadan sonra monoton bi iş" demişti.
  8 -1 ... mmtyvs
 2. 2.
  gunesin dogusuna karsı oturmak gibi birseydir.
  2 ... derek
 3. 3.
  bazı kadınların doktorun kapısında gerisin geri yürümesine sebebiyet veren durum.
  1 ... jikase
 4. 4.
  sanıldığı üzre hiç de doktor ya da hasta fobimanyasının gelişmesine sebebiyet vermeyen durumdur.hastaların daha çok ikinci gidişinde artık alıştığı durumdur.erkek olan jinekoloğun ise kbb doktorundan farkı kalmayıp işini alabildiğince normal yürütmesidir.
  3 ... fayaka
 5. 5.
  kadın doğum doktoruna ilk gittiğinde korkudan ölürsün hele bide erkekse çekincan kırk bin yüz artar.ama şunuda unutmamak lazım belli bi zamandan sonra doktorlar sanki kolunda bişey var ona bakıyomuş gibi bakıyorlar.stajda bunu daha iyi anladım zaten doktorlarda böyle anlatıyorlar.
  4 ... kıvırcık salata
 6. 6.
  "dünya kadar malın olacağına fındık kadar pıttığın olsun" sözünü üreten doktor kardeşlerin bu sözü hayatlarına uygulama yöntemidir desek yanlış olmaz herhalde.
  3 -3 ... ruzgarlıbahce
 7. 7.
  genel cerrahi doktorunun erkek olması kadar doğal bir olay.o da rectal tuşe yapabiliyor sonuçta...
  2 -1 ... kermit hayvani
 8. 8.
  -şişşt fazla kurcalama,alooo kime diyorum biz bu kadar ellemiyoruz lan

  (bkz: cem yılmaz)
  6 ... pulp fiction
 9. 9.
  alternatifler içinde mesleki maharet anlamında muadili olmadığında ön yargıların bir tarafa bırakılması ve kayıtsız şartsız teslim olunması şart hekim tipidir.
  ... sargatanas
 10. 10.
  kadınların kadınlara olan kinini taşımadıklarından tercih edilmesi gereken doktor tipidir.
  ... pislikabidesi