1. 26.
    cıks katılmıyorum. zeka oyunları ile alt etmek için uğraşamayacağım biri ile birlikte olamam. sıkılırım *
    ... donlakalantisort
  2. 25.
    kimse de kendini salak olarak görmüyor ya. ben ona hastayım.
    3 -2 ... mb isimli cocugun anilari
  3. 24.
    mukayeseden aciz, tekâmülden çok uzak ve ekseriyetle üzerinde ahmaklık emareleri görünen kişi beyanı.
    arz talep meselesi bir yerde elbette. fakat kadın-erkek farketmeksizin insanın ahmağı, salağı tahammül edilebilir bir şey değil.
    5 ... binhuzunluhaz
  4. 23.
    Benim için kadın dediğin akıllı olmalı..
    Okumalı, meraklı olmalı. Hayatta en nefret ettiğim şeylerden biridir cahillik ve aptallık.

Kadın dediğin yeri gelecek siyaset bilecek, yeri gelecek felsefe bilecek, yeri gelecek senle oturup rakı masasında dertleşecek ok.
    2 ... ssenarist
  5. 22.
    Bir salak kişi beyanatı.

Eh ne de olsa herkes kendinden pay biçiyor, değil mi? * *

(bkz: Kişi kendinden bilir işi)
    11 ... bellalola
  6. 21.
    zeki kadının ne kadar çekici ve seksi olduğunu bilmeyen yazar başlığıdır.
    5 ... en asaletli duygularin adami
  7. 20.
    yaygın bir erkek düşüncesidir.

düşünen, sorgulayan, zeki bir kadın çoğu erkeğe yorucu, az soru soran, kurcalamayan, tartışmayan, ortaya bir benlik koymayan kadınlar ise daha cazip geliyor. çünkü bu daha kolay.

yalnız bu aklı başında, kişilik sahibi, bir kadınla cinselliğin yanında arkadaş olmak, konuşmak isteyen erkekler için geçerli değil. onlar için kadın bir "bütün".
    5 ... nadia nadia
  8. 19.
    Anne kişisinin, " seni doğuracağıma taş doğursaydım" diyebileceği varlıkların zerre hicap duymadan söyleyebildikleri söz öbeciği.
    Ne salak kadınları ne de salak erkekleri hayatınıza sokmayın, kendinize saygınız olsun her daim.

Ayrıca troll olmak ne bileyim başka, bambaşka bişey,... Bu değil!
    7 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
  9. 18.
    Bu, ancak ve ancak kendi salaklığını bastırmaya çalışan erkek tarafından söylenebilecek bir sözdür.
    5 ... yazarim bilirsin
  10. 17.
    olmamalıdır. partnerinin salak olmasını isteyen birisi bencildir, hükmetmek istiyordur.
    ama yok öyle bir dünya canım.
    ... melpomene