1. 1.
  Eşinin oturup evde kendisine bakmasını isteyen adam sözüdür. Beton yetmez. Evet.
  4 -6 ... oytunkaran
 2. 2.
  yazarlar orta çağda yaşasa açacağı başlıklar..
  4 -5 ... corbadaksinekkanadi
 3. 3.
  Hohohoytt. Ne kadar da güldürmeli bi başlık.
  1 -1 ... kogusun hanimagasi
 4. 4.
  Kadın dediğin ile başlayan cümlelerden tiksiniyorum Ayrıyeten eril domuzlardan da tiksiniyorum.
  1 -3 ... mor kadife
 5. 5.
  ben onu bunu bilmem aga, benim okuyup aklıma yatanlara göre kadının ev içinde olan görevi tamamen sonlandırılmadan kadın erkek eşitliği mümkün görülmüyor. zaten aşırı uçtakiler bunu anlamış olacak ki evliliğe komple bir kaşıt tutumu var. rol dağılımı adil değil çünkü ve bu çarpık anlayış eşitsizliği doğuruyor. cidden bak biyolojik cinsiyet ayrımıyla toplumun onlara biçtiği roller arasında ciddi farklılık var.
  yani ben erkeksem böyle davranmalıyım veya kadınsam bu benim biyoloji böyle davranmalıyım kafası tamamen şartlanılmışlık.
  tabi bazı abiler ve ablalar bunları yıkıp yerine daha adil bir kadın erkek algısı kurmaya çalışıyor fakat gelenekler buna engel oluyor. resmen hizmetçi yok diye evlenmek var.
  zaten evlilik toplumsal baskı ve seks üzerine kurulmuş çarpık, saçma bir ilişki. nihaha ha. evet.
  2 -1 ... allah yok din yalan
 6. 6.
  Pardon bunun kararını vermek sana mı kaldı deyip kafa atılması gereken birinin kurabileceği türden bir cümle. Ülkemin 'delikanlı'* erkekleri kadının ne yapıp yapmayacağına kafa yoracağına kendinin ne yapıp yapmaması gerektiğiyle ilgilense şu an tüm samanyolu galaksisinde koloniler kurmuş, başka galaksilerdeki varlıkların arazilerine crop circle çizip onlar bunun gizemini çözmeye çalışırken kıçımızla gülüyorduk.
  4 -3 ... yggdrasil
 7. 7.
  Erkek dediğin de evinde oturur. Sonuç olarak herkes evinde oturur.
  1 ... bigbro