1. 1.
  Uludağ sözlüktür. Trolllük uğruna şiddeti, cinayeti, tecavüzü normalleştirir. Denetim dahi yapmaz. Bu konu hakkında bir şey yapılacak mı merak ediyorum.

  kadın cinayetlerini normalleştiren sözlük
  18 -2 ... bikini bottom 2
 2. 2.
  Burada durup rahatsız edeceğim. Bu başlık dibe çökmeyecek. Gördüğüm her yazar için, her entry için var olacak bu başlık.
  Yukarı yukarı yukarı!
  8 ... bikini bottom 2
 3. 3.
  Kadın cinayetlerini normalleştirmek gibi bir düşüncem, görüşüm ya da planım olmadı, olamaz. Benim paylaştığım şey bir fotoğraf ya da propaganda aracı değil, Haber küpürü. Bu haber bir haber sitesi tarafından bu manşetle aktarıldı.

  Bunu da kara propaganda uğrunda klavye bozmaya hazır sosyal adalet savaşçılarının ne düşündüğünü umursadığım için yazmıyorum. Kimsenin ne düşündüğünü hayatım boyunca bir saniye umursamadım. Yukarıda yazılanları da görmüyorum.

  Tüm Uludağ sözlük kamuoyuna duyurulur.
  3 -18 ... serdarsl06
 4. 4.
  Memleket bu hale getirilmiş sözlük ne yapsın? Neyin degeri kalmış ki insan canının kalsın. Adalet sosyal medyada tepki gösterildikce çalışıyorsa aksi halde yapanın yaptığı yanına kâr kalıyorsa, sebebi kimler? Çözümü neresi?
  1 ... huzursuz adam
 5. 5.
  (#41995334)

  kardes, paylasimin bir gazete kupuru olabilir. lakin, ekledigin baslik ile kupur bir araya gelince ustte ki gibi bir intiba yaratmis oluyorsun. yani, bir kadin öldürülüyor, cinayet isleniyor ve sen bu haberi "adamlikta bugun" basligi altinda paylasiyorsun. oldu mu bu simdi? olmadi!

  edit: hayda. birine yanlis yaptigini soylemek, uyarmakta suc oldu. kadin cinayetlerini adamlik olarak niteledigi icin tepki gosterip bunun bu sekilde olmamasi gerektigini belirttik diye gerizekali olduk amk.

  kardes, paylastigin haberin ironi yapilacak bir tarafi mi var ki, gulup gecelim!
  12 ... i y e s t a
 6. 6.
  Ben bunu Türkiye'de böyle yaşayan milyonlarca gerizekalı erkek olduğunu göstermek amacıyla ironi olarak yaptım ama Uludağ sözlükte ironi yapmak bu sonuçlara sebep oluyor. Neyse benim hedefimle sizin düşünce yapınız örtüşüyor.
  1 -8 ... serdarsl06
 7. 7.
  Bazı konular maalesef ki ironi kaldırmıyor.
  Bu adamlar bu cinayetleri "adamlık" olarak gördüğü için işliyorlar zaten.
  15 ... yasak merve
 8. 8.
  Hata eden sözlük olur. (bkz: ölümle şaka olmaması)
  1 -1 ... usualsuspects
 9. 9.
  ulusözlük değildir.

  bakın bu sözlüğü ülkedeki hiçkimse ciddie almıyor.

  herhangi bir gündem oluşturma kabiliyeti yok.

  o yüzden burada yazılanları gram ciddiye almayın.

  çocuklar eğleniyor işte.
  -3 ... birazdangelirim
 10. 10.
  Entryi sildim. Bir sjw istediği için değil, linç kültüründen kaçtığım için de değil.

  Hayata Benimle aynı yerden bakmayan biri de aynı şeyi söylüyorsa benim düşünce yapım insanların geneline uymuyor demektir.

  Abartılı Kadın hassasiyeti ya da kadınlara yapılan pozitif ayrımcılık konularına uzak bir insanım ama yine genel yargıya değer vermek zorunda olduğumuz bir demokratik yapı söz konusu.

  Neyse bu kadar büyütecek bir şey de yok ama sildim. En Üstteki yazar hala donuzda.
  1 -6 ... serdarsl06