1. 1.
    30 yaşına gelip kadın cinsinin ne menem bir şey olduğunu görmüş biri olarak hayret ettiğim durum.

benim mi algılarım bozuk niye kadın cinsinde hayranlık duyacak hiçbir şey göremiyorum anlayamıyorum. erkekler ne buluyorlar bu kadınlarda cidden?

hayır seneler evvel birini kendi kendime tanımadan aşırı derecede sevmiş sonra da reddedilip yaptıklarını hareketlerini görünce bu ne lan deyip kadın cinsinin kafasını zihniyetini anladıktan sonra da kendileri yanaşanlara dahi güle güle demiş haldeyim.

bunca goygoy şarkı türkü edebiyat niye var anlayamıyorum. hele hele o romantik pop şarkılarını arabesk aşk şarkılarını vs. duyunca iğreniyorum zaten.

hayır cinsel istek de yaş ilerlediği için azalmış olsa da hala var. ama bu sevgilim bağlandım kokunu özledim ayrılık acısı cart curt edebiyatları ne ayak çözemiyorum cidden.
    -1 ... ya aldatansin ya aldatilan
  2. 2.
    Yakışıklı olmadığı için kızlar ile duygusal ilişki yaşayamayan erkeklerin aklına takılan sorunsal.

Yakışıklı erkek kadınla 7/24 vuruşmuyor duygusal anlarda yaşıyor ve bunun sonucunda da aşk şarkıları peydah oluyor.
    1 ... gozlerinmeyhanesiisback
  3. 3.
    vermeleri için şeklinde cevaplanan sorudur.

dürüst olalım. ünlü bir şarkıcıyı reddetmek her kadının egosunu süsleyen bir şeydir. kendini ağırdan satmak da denir buna. sonra bizim beyler de azıcık duygusala bağlasın da şarap eşliğinde bir güzel si.. öhöhöhö saçlarını okşayım demişler işte.

elit bir şarkıcı da olsan o libido yok mu o libido.

bir diğer teorim de tekel ile anlaşma yaptıklarına dair.
    1 ... samanyolundakisaman