1. 1.
  insanlığın binlerce yıllık geçmişi incelendiğinde çok net şekilde görülebilecek olan gerçek. insanın bugünkü teknolojiye ulaşmasındaki payın %99.9'u erkek cinsine aittir. avcı toplayıcı insanlardan bu güne kadar erkekler fiziksel olarak güç gerektiren en ağır işleri üstlenmiştir. geyik, mamut hatta aslan avlamış olan erkek cinsi aynı zamanda dünyadaki en muhteşem mimari eserlerini insanlığa kazandırmıştır. tüm bunların yanı sıra matematik, astronomi, fizik, kimya gibi onlarca bilim dalında binlerce, onbinlerce buluşa imza atan bilim insanlarının %99'u erkektir. erkek cinsi hem kol gücünü kullanıp hayatta kalmaya çalışırken hem de beyni ile tüm dünyayı değiştirirken k*dınlar napıyodu acaba. haa pardon saçına şekil verip makyaj yapıyolardı. bi' de gelen mesaja hemen cevap vermeyim de şımarmasın gibi muhteşem bi' buluşa imza atmışlardır haklarını verelim. hadi eyv.
  11 -12 ... aklakara
 2. 2.
  Bu yazıyla ne kadar yeterli bir beyine sahip olduğunu kanıtladın tebrikler.
  6 -6 ... iiiblacktoothiii
 3. 3.
  kadın beyninin yetersiz oluşu
  7 -3 ... primer bond kompozit
 4. 4.
  tarihte iz bırakmış çeşitli kanaat önderleri tarafından savunulduğunu gördüğümüz bir iddiadır.

  (bkz: sokrates)
  (bkz: platon)
  (bkz: aristoteles)
  (bkz: konfüçyüs)
  (bkz: nietzsche)
  (bkz: schopenhauer)
  (bkz: comte)
  (bkz: kant)
  (bkz: kierkegaard)

  liste uzayıp gider. ama insanoğlunun gelişimine fayda sağlayan sayısız filozofun, sanatçının veya bilim adamının yarısı toplum tarafından dışlanmış ve kimi zaman idam edilmiş de olsa; ekseriyetle kadın programı izlemekten başka derdi gücü olmayan feministler hala bayanların kayda değer bir üretim sergileyememesini, mizojininin kadınlara verilen imkanları kısıtlamasına bağlayabilmektedirler. kadın başarısına dair küçük istisnalar olmaktan çıkamayan örnekler vererek dev bir kaideyi yıkmaya çalışan zavallılar da yok değildir. aslına bakarsanız kadınların çoğu bu görüşte ve genelde de eşit değil daha üstün olduklarına inanıyorlar. mesela eski kız arkadaşlarımdan birini anımsıyorum da; kendisi en sevdiği renk sorulduğu zaman «gözlerimin yeşili» ve uğurlu sayısı sorulduğundaysa «doğum günüm» diyecek kadar feci bir egoya sahipti, hatta inanmayacaksınız ama benim en sevdiği yönüm bile ona kendisini nasıl hissettirdiğimdi. yine de çok sevmiştim, demek ki bizi de aptallaştırıyorlar.

  edit: yalnız şöyle bir şey vardır ki iz bırakan dehaların daima erkeklere bahşedilmiş olması, erkeklerin daima iz bırakacak dehalara sahip oldukları manasına gelmemektedir. üstelik kişiye üstünlük kazandıran yegane niteliğin zeka olduğunu söylemek de yersizdir. kadınlar daha çok bencil ve tutarsız oldukları için suçlanmalıdırlar. fakat iyi bir tane bulursam el üstünde tutacağıma dair erkek sözü veriyorum, o ayrı. *
  eksilerinizi bekler, gözlerinizden öperim.

  kadın beyninin yetersiz oluşu
  7 -4 ... bir mizantrop
 5. 5.
  Kadınlarla sıkıntın ne?
  3 -5 ... bencilkavun
 6. 6.
  allahtan yetersiz, yoksa kırk bin defa sadakatsızlığını, odunluğunu ispatlamış bir cinse tekrar tekrar yaklaşmazdı kadın milleti. yatın kalkın sesinizi çıkarmadan şükredin.
  -1 ... deepsees
 7. 7.
  Çağdaş bilim, biyoloji, psikoloji... bilmeyen bilgisiz, cahil insan söylemi.
  3 -1 ... git schopenhauer oku gel
 8. 8.
  erkeklerin zeka varyasyonu daha çeşitlidir.en aptallar da erkektir en zekiler de erkektir.kadınların zeka ortalaması genel olarak ortalama ve biraz üstüne toplanmış halde o yüzden kadınlar daha zekidir diyebiliriz.
  1 ... kendi filminin figurani
 9. 9.
  Böyle düşünenlerin annelerinin ve kız kardeşlerinin beyinsizliğini genele mal etmeye çalışarak vicdan rahatlatma düşüncesidir.

  Bakınız sığ arkadaşlarım. Geçmişte hiç birşey günümüzde ki gibi değildi. O zamanlar akıl zeka değil güç devriydi. Dolayısıyla kadınlara tanınan haklarda daha azdı. Bundandır ki ön plana daha çok erkekler çıktı.
  1 ... sigara icmiyorum
 10. 10.
  Bi kadın mesajlarına geç cevap verdi diye niye hepimizi suçladın ki ?
  1 -2 ... nefes alan kiz