1. 1.
  insanlığın binlerce yıllık geçmişi incelendiğinde çok net şekilde görülebilecek olan gerçek. insanın bugünkü teknolojiye ulaşmasındaki payın %99.9'u erkek cinsine aittir. avcı toplayıcı insanlardan bu güne kadar erkekler fiziksel olarak güç gerektiren en ağır işleri üstlenmiştir. geyik, mamut hatta aslan avlamış olan erkek cinsi aynı zamanda dünyadaki en muhteşem mimari eserlerini insanlığa kazandırmıştır. tüm bunların yanı sıra matematik, astronomi, fizik, kimya gibi onlarca bilim dalında binlerce, onbinlerce buluşa imza atan bilim insanlarının %99'u erkektir. erkek cinsi hem kol gücünü kullanıp hayatta kalmaya çalışırken hem de beyni ile tüm dünyayı değiştirirken k*dınlar napıyodu acaba. haa pardon saçına şekil verip makyaj yapıyolardı. bi' de gelen mesaja hemen cevap vermeyim de şımarmasın gibi muhteşem bi' buluşa imza atmışlardır haklarını verelim. hadi eyv.
  12 -13 ... aklakara
 2. 2.
  Bu yazıyla ne kadar yeterli bir beyine sahip olduğunu kanıtladın tebrikler.
  6 -6 ... iiiblacktoothiii
 3. 3.
  kadın beyninin yetersiz oluşu
  7 -4 ... primer bond kompozit
 4. 4.
  allahtan yetersiz, yoksa kırk bin defa sadakatsızlığını, odunluğunu ispatlamış bir cinse tekrar tekrar yaklaşmazdı kadın milleti. yatın kalkın sesinizi çıkarmadan şükredin.
  -2 ... radiolarian
 5. 5.
  Çağdaş bilim, biyoloji, psikoloji... bilmeyen bilgisiz, cahil insan söylemi.
  3 -1 ... aslihany123
 6. 6.
  erkeklerin zeka varyasyonu daha çeşitlidir.en aptallar da erkektir en zekiler de erkektir.kadınların zeka ortalaması genel olarak ortalama ve biraz üstüne toplanmış halde o yüzden kadınlar daha zekidir diyebiliriz.
  2 ... kendi filminin figurani
 7. 7.
  Böyle düşünenlerin annelerinin ve kız kardeşlerinin beyinsizliğini genele mal etmeye çalışarak vicdan rahatlatma düşüncesidir.

  Bakınız sığ arkadaşlarım. Geçmişte hiç birşey günümüzde ki gibi değildi. O zamanlar akıl zeka değil güç devriydi. Dolayısıyla kadınlara tanınan haklarda daha azdı. Bundandır ki ön plana daha çok erkekler çıktı.
  1 ... sigara icmiyorum
 8. 8.
  Bi kadın mesajlarına geç cevap verdi diye niye hepimizi suçladın ki ?
  1 -3 ... nefes alan kiz
 9. 9.
  Cinsel sorunların göstergelerinden biridir kadın düşmanlığı.

  Senin annen zeki değilse bizim suçumuz ne?

  Erkek egemen toplumda ayakta kalma savaşının kolay olduğunu sanan ergen nesil beyanı.

  Bak evlat, kadınlar arka planda görünür ama buna aldanma. tarih boyunca savaşlarda, icatlarda, büyük olaylarda hep bir kadın imzası vardır sadece o erkeğe ilham veren. Ama ergenlikte üstünlük taslama hevesiyle böyle coşar erkek nesli. Fakat bir gün bir kadın çıkar karşısına o gün herşeyin başladığı gün olur.
  icat da yapar savaş da. işte o zaman anlar yönetilen yönetici olduğunu.
  Sen şimdilik böyle san.
  2 -3 ... thelma
 10. 10.
  Sinirbilim çalışmaları aksini söylüyor.
  2 -2 ... ali candan