1. 1.
    Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Karalı'nın dediği ve daha sonra istifa etmek zorunda kaldığı saçma laf.

sanırım arkadaş, uzay'a 70'lik rakıyla çıkıyor.

işte beyler ülkemizdeki, koltukları kimlerin işgal ettiğini görün!

ulan amk çocuğu, annenin yapabildiği neyi yapabilirsin? sen nasıl bi kadını küçümsersin! eline bez verilse onu bile doğru düzgün yapamaz, silemezsin. halbuki analarımız bizi yediren, içiren, büyüten, babalarımızın kahrını çeken varlıklar. sen ananın yapabildiği neyi yapabilirsin ki! dekan olmuş bi de amk.

ülkede liyakat denen şey yok!

not: https://www.ntv.com.tr/tu...fa,W70wdwxA1ECs_BSvGK0DAQ
    7 -3 ... saldirayterk
  2. 2.
    tercihtir, yargılanamaz.
    2 -8 ... mavraci
  3. 3.
    Hırsıza?
    Yolsuzluk yapana?
    Katile?
    Pedofiliye göz yumana?
    7 -1 ... n dakota
  4. 4.
    banane aq dedirten başlık.
    1 -2 ... atthespace
  5. 5.
    bir kez daha yobaz tıynetini açıkça gözler önüne serdiği için tebrik etmek lazım. yıllardır anlatmaya çalışıyoruz ama böyle basit bir örnek de fazlasıyla yeterli.
    5 ... noxeca
  6. 6.
    Tercih değildir yargılanır. Anayasa da bile kadın ile erkek eşitliğini sağlamak amacıyla md 66 çerçevesinde hüküm getirildi. Ama koskoca okumuş denilen tipler akıllanamadı. Kadınların Birçok işi erkekler kadar iyi yapabildiğini öğrenecek hepsi.
    2 -1 ... anarsik kuzu
  7. 7.
    ben direksiyon vermem de gerisini bilemem.
    -2 ... masklavi
  8. 8.
    Hırsıza verir misin...
    2 ... gezdimgordumyenildim
  9. 9.
    kadınlar aday yapılmasın dememiş. adam çıkmış ben şu sebeplerle kadınlara oy vermeyeceğim demiş. ne var bunda ?
    1 -2 ... evli bedelli torpilli
  10. 10.
    Işte ülkenin büyük bir kisimi bu kafada ne yazık ki. Isin acı kısmi pek çok kadın bile böyle düşünüyor. Zihniyetsiz insanlarla çevrili bi memleket iste
    ... kotlin