1. 1.
    sayın cumhurbaşkanımız müjdeyi verdi, yakında kurulacak.

sadece kadın öğrencilerin olduğu üniversite.
    3 -8 ... iyneci bey
  2. 2.
    Gerekli olandır. Chpliler yine zırlar şeriat mı geliyor diye ama bu kez dayanak sağlam; Şintoist japonlar...
    3 -11 ... ayi selim
  3. 3.
    kadın üniversitesi
    Troll mü diye kontrol ettim gerçekmiş. Hadi bakalım. Geri geri gidelim yine.
    6 -2 ... spartali
  4. 4.
    Sadece üniversite de değil. Liselerin de böyle olması gerektiğini alttan alta verdi (komple olarak) karma eğitime saçma bir şey dedi.

Adamın tek derdi bu kaç gündür.

Bu ülke iflah olmaz, ilk seçimde bu halkı ne kadar sinirlendirdiğini görecek Erdoğan. En az milyon fark yiyerek kaybedecek.
    6 -2 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    türkiye için alevi, sünni, müslüman, gayrimüslim düşmanlığının körükleneceği, mutezilenin yerin dibine sokulacağı, beytül hikme, el memun ve harun reşit düşmanı, ibn teymiyye'nin göklere çıkarılacağı radikal sünni üniversitesidir. baş belası olacak sapkın tarikatlar çıkaracak, dinci ve mezhepçi çatışmaları körükleyecek psikopatlara ev sahipliği yapacaktır.

ne din, ahlak ve maneviyata, ne de insanlık, bilim, teknoloji ve sanata bir faydası olacak.

alevilerden nefret eden, medeniyet ve insanlık gibi bir derdi olmayan insanlar açtım demek için açacak.
    5 -4 ... uc boyutlu dusunen kare
  6. 6.
    Offf abi niye bu kadar kasıyoruz ki ya. Direkt ülkenin ismini arabistan, yönetim şeklini de şeriat yapalım olsun bitsin.

Allahım sen bu beyinsizleri seçerek mi yolladın bize he rabbim???
    7 -5 ... bu da mi
  7. 7.
    rusyada da var , azerbaycanda da var, sizde hala yok mu amk?
    -1 ... derin futbol izleyen adam
  8. 8.
    sırf japonya'da var diye ülkemizde de kurulacaktır.

öncelikle akademinin her alanında toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlayalım. sonrasında zaten böyle şeylere ihtiyaç kalmaz.
    2 -3 ... oglan midir adam midir bilemem
  9. 9.
    muhafazakâr kesimin kız çocuklarını göndereceği yer. gerçi benim gibi sol düşünen bir insan dahi bunu düşünebilir. Zira üniversiteye gittiği ilk gün ilişkiye giren çok kişi tanıdım. ortamlar sağlıklı değil.
    2 -6 ... sgkli yazar
  10. 10.
    (bkz: dedikoduya giriş)
    2 ... akli karinca