1. 1.
    insanin başina gelen talihsizliklerdendir, kadin bir de evliyse vay anam vay vay... kurtulus aşkı bırakmaktir..
    1 -1 ... ikinci nesil yazar
  2. 2.
    Ilk okulda, (4 sene önce) kadın öğretmenine aşık olmuştum. Çok Güzel bir aşk yaşayabilirdik fakat, okulu terk etmek zorunda kaldım. Yıllar sonra gördüğümde, çirkinleşmis ve yanında bir hödük vardı. Yazık.
    4 ... kimseyi cekemeyen adam
  3. 3.
    ilkokul öğretmenime aşıktım. Bugün bile aşığım desem yalan olmaz. Ayrıca buradaki sözlük yazarlarından biri sevgili öğretmenime aşırı benziyor.
    -1 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  4. 4.
    genelde 12 13 yaşlarında olur. sonra geçer.
    ... yayli calgi
  5. 5.
    Lise bittikten sonra dershanede biyoloji öğretmenim vardı, şafak hoca. bayılıyodum kadına.
    Heyecanlanıyodum falan görünce. Beni çok severdi o da, dershane bittikten sonra da çok gittim ziyaretine baya da yakındık. Aşk değildi de çok fena hoşlanıyodum.
    Şimdi evlendi çocuğu oldu falan çok acayip.
    ... plasee
  6. 6.
    O değil de.. Bizim ilkokulda çocuğun biri ne manaya geldiğini bilmeden hocaya 'öğretmenim bugün çok seksisiniz' demişti. başka biri olsaydı çocuk çoktan ağzına küreği yemişti. Bizimkisi olgun kadındı, "öyle söyleme ayıptır, bugün çok güzelsiniz de" demişti. Tam eğitimciymiş helal olsun. Başlığı görünce aklıma geldi.
    5 ... yazar x
  7. 7.
    ilkokulda lisede özellikle ergenlik zamanlarında başa gelebilecek bir şey. ayakları üzerinde durabilen bir kadın imgesi erkeğe her zaman çekici gelir. ama o yaşlarda aşk ancak hikaye olur, aşk değil zaten hoşlantı diyelim biz buna.
    ... ragnar lodbrok
  8. 8.
    ilkokul yıllarında hayallerimi saf duygularımla birleştirdiğim hocam.. iyi ki varsın.
    ... prince of mirkwood