bugün

verilmemeli tabiki. her ay pat diye 1 gün izin alan kadının yaptığı iş aksayacak. aksamasın diye sürekli bir iş açığını kapatmak için çalışanlar kendini ayarlamak zorunda kalacak. iş verenler bi de regl ile mi uğraşıcaz diyip kadın çalışan almayacak. menapoza giren ablalar ne olacak? 25 gün arayla regl olanlar nasıl izin alacak? en önemlisi sapık türk erkeği kimin regl olduğunu bilecek, tüm ofis hayalini kuracak, ertesi gün gelen kadın çekinerek gelecek. izin almasa menapoza mı girdi diye dedikodu çıkacak.

bir miktar karın ağrısı oluşması izin almaya gerekçe mi? her bir yeri ağrıyan izin alsaydı ülkede çalışan insan mı kalırdı. yani saçma sapan şeyler.
ben veriyorum yoksa kokudan burnumuz düşüyor.
Arkadaşlar ben pozitif ayrımcılığa karşı falan değilim feminstte değilim.
Tamam diğerlerine vermeyin ama lütfen bana verin. Teşekkürler
bence kadın çalışanlara komple izin verilmeli. sadece maaş almaya gelsinler. zira o şekil rahatlar. kimse bir şey diyemiyor. yoksa kadına şiddet var mobing var.
Regl, istisnalar dışında, iş ve gündelik yaşamı etkileyecek ağır bir süreç değildir.
Hastalık değil, rutindir.
Dolayısıyla, izne filan gerek yoktur.

Hafif ağrı kesiciler, bitkisel çaylar ve otlarla halledilebilir bir sıkıntı yaratır
Belki, Bu süreci ciddi geçiren ve tıbbı yardıma, desteğe ihtiyaç duyan kadınlar için düşünülebilir, o kadar.
Verilmelidir. Acılar içinde kıvranan, suratsız ve mutsuz kadınlarla çalışmak istemiyorum.
Ayrıca biz siklilere de sabah ereksiyonu son bulana kadar izin verilmelidir. Arz ederim.
Şu an gayrı resmi olarak zaten bu hak onlara tanınıyor.
Gece cinsel sexten çıktım izni de verilsin tam olsun elleri değmişken.
bizim şirkette kullandırılan izin. her ay bir gün. pozitif ayrımcılık. böylece o günlerde nemrut, meymenetsiz suratlarını da gömemiş oluyoruz.
kadınlara ne kadar izin verilecekse, yarısı kadar erkeklere verilmedi.
örneğin kadına 1 gün, erkeğe yarım gün.
erkekte az afra tafta çekmiyor ki...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.