1. 1.
  efenim ak millet vekili adayı, ağır abi, önceden mhpli, bir ara fetullahçı, sonradan cehapeli ve en nihayetinde ak parti millet vekili adayımız, şarkıcı uğur ışılak'ın ülke tv de yaptığı açıklama.
  5 -1 ... congolos
 2. 2.
  hatta her feministin içinde erkeğe köle olmak varmış. fıtratları bunlarmış. yarın Radikal feminizm iktidar olduğunda kimi asacakları belli oldu. *
  buyurunuz ; https://www.youtube.com/watch?v=CV5vwyvuO6A+

  not : uğurcum benden sana tavsiye kadınlarla uğraşma..
  4 ... congolos
 3. 3.
  nerden anlamış acaba diye merak edilen dir.
  ... actor studio
 4. 4.
  doğru tespit.

  allah kadıları erkeğin hizmetkarı olarak yaratmıştır aksini idda edenin aklına turup sıkarım.

  erkek kadının içindeki bu gizli kölelik duygusunu hakarete geçirdiği zaman erkektir zaten. muhteremler..

  yoksa her y kromozonu taşıyana erkek diyoruz, biyolojik olarak.
  1 -13 ... atechso
 5. 5.
  siyaseten oturmadığı kucak kalmamış olan bir şarkıcıdan* gelebilecek sıradan bir cümle.
  4 -1 ... hybris
 6. 6.
  şaşırtmayan açıklama. "dogmatik bir şekilde" erkeğin kaburgasından bir cinsiyet yaratıldığına inananların, kadını köle olarak görmesi normaldir kanımca. bakınız suudilerin islam anlayışı.
  2 -2 ... congolos
 7. 7.
  doğru bir fikir. kadınlar erkeklerine hizmet edince, mutfakta bir şeyler yapıp önüne koyup kocası da beğenince çok mutlu olur. yani o bi çorba yapmayı gururuna yediremeyen feminist bozuntularının dediği iddia ettiği gibi değil olay.
  3 -1 ... snowman in the sun
 8. 8.
  bence bunu söyleyen zincire vurulmak, kafasını bir kadının parlak deri çizmelerinin altına uzatmak, ve bir kırbacı yalamak istiyor gibi geldi.. psikoloji diye bir bilim dalı var lütfen yani..
  3 ... dick laurent
 9. 9.
  doğru fikir.

  feminist geçinen tayfa ama biz erkeğin kölesi değiliz diye karşı çıksada, ister kabul edin ister etmeyin doğa kanunları gereği kadınlar erkeklerin hizmetkarı ve kölesidir. muhteremler..

  nikahda bu kölelik ve hizmekarlığı resmileştiren sistem/işlemdir.
  -6 ... atechso
 10. 10.
  Erkeği kadının hizmetkarı görmek benim okuduğum, dinlediğim peygamber'in hayatında hiç yer almazken bunu islama dayandırmak anlamsızdır. Kadının ne bulaşık yıkamak ne ütü yapmak görevi değildir. Yahu elinizi vicdanınıza koyun kur'an nerde ve ne zaman kadın erkek ayırımı yapıyor. Belki sadece onlara ayrı imtiyazlar tanırken, günümüz deyimiyle pozitif ayrımcılık yaparken cinsiyet belirtiyor onun haricinde ben görmedim. Görenler görmeye devam etsin. içimizdeki maçoluğu ve otorite kurma duygusunu islama(fıtrat) yıkmayalım.

  Kadının içinde olsa olsa erkeğini benimseme ona aşık olma duygusu vardır. Aşkta fedakarlığı ve hizmet etmeyi getiriyorsa ne muazzam bir şey. Ama bu duyguların kadını erkeği olmaz. Biz erkekler bu duyguya sahip olmadığımıza yanalım. Şimdi hatırladım da bu bahis "aşkın metafiziği"nde geçiyordu.

  Son bir not: yanlış hatırlamıyorsam hz. Osman'dı. Sırf karısı hastalanıyor diye savaşa gitmiyor. Yani eşine hizmet etmeyi savaştan daha "hakk" buluyor o an. Düşünen beyinlere.
  3 -1 ... biliyoruzdakonusuyoruz