1. 1.
  bi erkeğin yaşamı boyunca unutamayacagı sevişmedir. kadın kafayı bulmuş artık sizin tekelinizde aklınıza gelebilecek her fanteziyi çok rahat yapacak partneriniz her zamanki sevişmesinden çok daha güçlü performanla sizi un çuvalı gibi yere serecektir. evet...
  4 -8 ... cihaner
 2. 2.
  rizasiz iliskiye giren bir durum. belki kadin istemiyor? onun onayini almadan gerceklesecek bir durumsa evet tecavuze girer. bir nevi sarhoslugundan faydalanmak.

  simdi dersiniz karim/sevgilim diye. yok canim o isler oyle olmuyor. karin/sevgilin senin istedigin seyi yapmak zorunda degil.
  2 -6 ... son feci kedi
 3. 3.
  çok gereksiz bir çabadır çünkü esas olan, ayık kafayla sevişmenin sarhoşluğunu an be an yaşamaktır.
  1 ... monk of monkmountain
 4. 4.
  hukuken evet oyle fakat bir kadini sarhos ettikten sonra diyor yani burada bir nevi kasitli sarhos etmek var. araya ne olursa olsun riza girer. rizasiz olan tum iliskiler tecavuzdur gozumde.
  1 -1 ... son feci kedi
 5. 5.
  Kadın sarhoş olup sızacak hale geldikten sonra sevişmeye çalışmak iğrenç bir şey ama kadın birazcık sarhoşsa ve rızası alındıysa bir sakıncası yoktur. Çünkü ayıkken sevişmeyi düşünmeyen kadın sarhoş olunca da sevişmez.
  1 ... gece yatmaz sabah kalkmaz
 6. 6.
  iki sefer test edip kendimden geçtiğim çarpıcı acayip erkeği çılgına çeviren sevişme çeşididir. evet..
  2 -4 ... cihaner
 7. 7.
  Tecavüzdür.
  2 -1 ... tenete
 8. 8.
  Tecavüzdür.
  Ayriyeten sarhoş kadınla seks zevk vermez, seksin; kadının her şeyin bilincinde olarak davrandığı makbuldür.
  7 -1 ... alkolik oldum
 9. 9.
  sevgiliniz falansa tecavüz değidir de, arkadaş ayağına içirdiğiniz kıza yanlıyorsanız tecavüz olur demedi demeyin. kanunen değilse de vicdanen.
  1 -1 ... gamzedeyim deva bulmam
 10. 10.
  Ayarını kaçırmadıysalar süper.
  ... feministmiyimneyim