1. 1.
  twitterda tt. protesto yapan bir grup liseli öğrenci polis tarafından otobüslerin içinde çok fena bir şekilde darp edildi. Annelerine babalarına küfürler edildi. Katliam tehditleri yapıldı.

  polislerden nefret etmemi gerektirecek bir olay daha. bu millet olmazsa siz de olmazsınız. siz siyasiler için değil millet için hizmettesiniz. nedir bu nefret? neden bu zülum? allah aşkına?
  7 -8 ... 1coder
 2. 2.
  kadıköy'de binlerce ahmak da var. pkk'nın göztepe çarşısında sivilleri canlı canlı yaktığını bilmesine rağmen hdp sempatizanlığı yapanlar var. işte bu denyoların çocukları da bunlar, aptal ebeveynleri ülke sevgisi aşılayacağına teröristlik aşılıyor.
  8 -7 ... istebuarimaya
 3. 3.
  dünyanın hangi ülkesinde polise katil polis falan dersen hakaret edersen sonucuna katlanıp dayağı yersin. dayak yiyenlerden biri de dhkp-c sempatizanıymış şaşırmadım. iyi olmuş ergen irilerine.
  3 -3 ... yerli ve milli
 4. 4.
  kadıköyde işkence var
  Bu mu liseli amk?
  4 ... munzevi bir fikir iscisi
 5. 5.
  ota boka protesto yapan liselilere atılan süper ötesi dayaktır. amk yerinde götünüzde çivi mi var lan devlete başkaldırmakta neyin nesi amk siz kimsiniz olm bu ülkede sizin borunuz ötmez öttürmeye çalışanı polis siker atar. evet...
  3 -3 ... ersoy ulubey
 6. 6.
  Kadiköyde polise saldiran masum ögrenci..!
  Mert eryiğidin dhkp-c sempatizani oldugu ortaya cikti. Burdan size 2ci gezi cikmaz.
  şu ki #Kadiköydeişkencevar yalaniniz tutmadi.
  8 -2 ... sari civciv