bugün

Bu adamın tutuklanmış görüntüsünü görmeyi çok istiyorum.
eğer kızın sevgilisi yada yakını ise bize söz hakkı düşmez. eğer olaya karışırsak, kız bizden şikayetçi bile olabilir. en iyisi oradan uzaklaşacaksın.
bunun örneklerini çok gördük. olay sonunda kadınlar olaya karışanlardan şikayetçi oluyor. durduk yere psikopat katil tarafından bıçaklanıp ölmek istemem.
bu herif belki de bahçeli affından yararlanıp çıkmış katil bile olabilir. bu ülkede artık yardım istenmediği sürece, hiç bir şeye karışmıyorum ben.
söyleyecek söz bulmak zor. bu adamın sağlam bir sopa yerken çekilen görüntüleri görmek istiyorum.
ama çok sağlam, öyle sağlam ki bir daha ömür boyu yürüyemeyecek kadar sağlam.
twitter'da #kadıköymetro hashtagiyle gündem oluşturulmaya çalışılan olaya konu magandadır.

sizler de hashtag'e destek atarsanız harika olur.
Güvenlik görevlileri ne ise yarıyor. Tetris mi oynuyor. O şerefsiz bıçakla metroya nasıl binebiliyor. Aklım almıyor gerçekten. Herkesin elinde kılıç, bıçak, tabanca...
insanlık için bunu raylara atıp üstünden tren geçmesi makbuldür.

Eminim tanrıda isterdi bu aciz kuluna kavuşmayı.

Gel sen hele cehennem sıcak sıcak.
Elindeki bıçağa güvenen at kafasıdır.

Bunlar için sabahı beklemeden badelemek gerekli.
idama karşı gelen gevsekler hala devam mı karşı gelmeye? 21.yy'da öyle ceza olur mu diyenler var.
21 yy zenginler için var olm. siz kimsiniz? adamlar en güvenlikli yerlerde oturuyorlar en güzel arabalara binip en nezih mekanlara gidiyorlar. siz daa sokaga çıkamıyorsunuz aq . kısas cezası gelmeden size rahat yok. çakarlı arabalara binen çocukları londrada okuyan adamlar sizi anlarmı sanıyorsun?
modern hukukunuzun aq alın sonucu bu işte.
he bide eğitim sistemini konuşalım bu dandik beş para etmez türk eğitim sisteminin bu kahpe zalimlerin ortaya çıkmasında ki rolü büyük.
20 suçtan sabıkası varmış. yakalanmış.

https://www.sondakika.com...a-kadin-yolcuyu-14553291/
--spoiler--
20 suçtan sabıkası varmış. yakalanmış.
--spoiler--

Şansa yaşıyoruz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.