bugün

bu ülkede polisler savcılar sadece akp'yi korumak için varlar. dün kur yüzünden insanlar sosyal medyada isyan edince bugün polisler 270 kişi hakkında işlem başlatmış. sokakta protesto hakkını kullanmak isteyen insanlar iç savaş çıkarmaya çalışmakla suçlanıyor. savcılar işi gücü bırakmış tweet atanların peşine düşmüş. gerçek suç burada efendiler, aramızda. elini kolunu sallaya sallaya sokakta geziyor.

https://twitter.com/i/status/1463565347181801478
güçlü ümmet ses çıkarmamış.

kız çok cesurmuş helal olsun.
benim gibi deliye denk gelmemiş süt oğlanıdır. bunların böyle olduğuna bakmayın bir sopalık canı var.
Midemi ekşitmiş olay. Stresten midemin içi cayır cayır yanıyor. Bu tür insanları telkin etmek, sakinleştirmeye çalışmak çok tehlikeli bence. Oradaki kardeşimize helal olsun ama doğru bir hareket değil. Sessiz ve tepkisiz kalması gerekirdi. Gerekli olanı gerekli birimler yapacaktır zaten! içeriye alıp salıvermekten bahsetmiyorum elbette. Ama olacak olan da bu gibi görünüyor. Bıçaklı saldırgandaki korkusuzluktan da belli zaten. Allah'ım sen bizi koru.
arkadan tam beline uçan tekme atar sakatlardım.
şimdi hadi len sen hiç böyle birine denk geldin mi diyecekler evet geldim. adam evinin kapısına dayandığımda şoka girdi. ben bir insanı ilk görüşte bilirim. sinirlendim mi deli gücü gelir bana bu salağı bir değnekle ilk okul çocuğuna çevirmezsem şerefsizim. bir adet meczup içeren görüntüdür.
kıyamet alameti bunlar.
erkeklerin korkudan sesi çıkmıyor. 4-5 kişi rahat yatırıp öldüresiye dövebilirlerdi. ama millet korkuyor haklı olarak. herkesin eşi çocuğu var. kimse bok yoluna gitmek istemiyor. lakin bu keltoş'un yaptıkları yanına kar kalacaksa z..yim böyle düzeni.
keline sıçtığım elinde bıçak olmasa bir bok yapamazsın korkak seni geberesice, kesin taciz etti kadını kadın da ses çıkarınca kaşar dedi ulan var ya deliriyorum ya neden neden?!
Hak hukuk adalet. 5-6 kişi tutup bayıltana kadar döveceksin. Ayılana kadar dinleyip tekrar döveceksin. Hayvan herif.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.