1. 1.
  (bkz: kızarmış ekmek)
  4 -3 ... mogosog
 2. 2.
  geziciler tarafından yakılmışmıdır bilemem. ama hergün çöpe atılan binlerce ekmekten daha günah değildir. buna tepki gösteren ona da göstermelidir. yoksa sikerler öyle duyarlılığı.
  7 -3 ... allahless
 3. 3.
  Hic ac kalmamis ki allahsizlar.
  4 -3 ... frekans
 4. 4.
  yok ebesinin amı ali sami durumudur. lan oğlum mal mısınız siz. yok zulüm 1453'te başladı, yok ekmek yakıldı, yok polis sikildi. yok pardon birbirlerini siktiler olucak sonuncu. efendime söyleyeyim torbacılar cirit atıyor, otelde tıbbi malzeme depolamışlar kesin toplu seks düşünüyorlardı falan nedir amk.

  her boku kendi keyfine göre halka dayatan, demokrasiden bahseden ama insanların içtiğine sıçtığına, doğuracağı çocuğa, hizmet almadan ödeyeceği sağlık primine kadar her şeyi halktan bağımsız olarak hayata geçiren bir iktidara karşı insanların sokağa akmasıydı olay. bunu idrak etmek çok mu zor. teröristmiş bilmem neymiş. türkiye tarihinde ilk defa böyle bir demokratik tepki görüldü onun da amına koyun hemen. çakma demokratlar, anlamadığı şeyi savunan gerizekalılar.
  1 -1 ... yolumunustu
 5. 5.
  bir " benim başörtülü bacılarıma saldırıp, camide içki içip, toplu seks öncesi ekmek yakıp ayin yaptılar" durumu daha.
  ... kirazcicekleri
 6. 6.
  Sadece ekmeğin kutsal olduğunu düşünmek şamanlıktır. Kuran ı kerimde ekmekle ilgili hiçbişey yazılmaz. Bütün nimetler kutsaldır.
  1 ... cinsiz tonik
 7. 7.
  heriflerin kutsallık yüklediği objeye bak. her gün israf ettiğin ekmeğe ne diyeceksin öyleyse?
  1 ... deli dana
 8. 8.
  doğruysa eğer, sebep olanların ve yakanların sorumluluğundadır. bir çoğunluğu 'ekmek düşmanı' ilan etmeye hiç gerek yok ve böyle bir davranış yanlıştır.
  ... atabaka