1. 1.
  Başlıkta kısaltmak zorunda kaldık.

  Kadıköy ülker stadında yaşanan olaylar vodafone park ta yaşanmış olsaydı ne olurdu?

  Yada olimpiyatta ceza almamıza sebep olan hükmen yenildiğimiz galatasaray maçı sonrası ceza için bi arayış kaçış kumpas diye ceza vermeyin diyen oldu mu?

  5 maç kitkediler bize.

  Çok fazla zorlamaya gerek yok dediğim gibi. Bu maç Vodafone Park’ta olsaydı,ertesi gün acil toplantı ile 5 maç saha kapama gelir 3-0 hükmen mağlup eder miydiniz?

  Daha ağırı ise Bu maç UEFA maçı olsaydı kaç yıl ceza yerdik?

  O yüzden utanmadan sıkılmadan konuşuyorlar.
  7 -5 ... forza besiktas
 2. 1.
  maç devam ederdi,
  şenol güneş çıkıp
  " bu ülkenin kaotik futbol yapısında, erman toroğlu yanlış adam, fakat bizim hakkımızı yediler,zaten soda içmem lazım ama beni oyalamayın " derdi,
  bir kaç gün konuşulur , kimse şenol hocanın ne dediğini anlamazdı, sonra unutulurdu.
  1 -2 ... mukukulu
 3. 3.
  Vay babayın amk gördün mü şu işi son 10 senede en fazla saha kapatma alan takım zaten Fenerbahçe. Tribün yasaklanmasından önce her sene ligin yarısına kadar boş tribüne oynayan Fenerbahçe uefadan seyircisiz maçta yine seyircisiz yiyen Fenerbahçe , passo muhabbetinden dolayı 1 maç kadıköyde maç izleyen diğer ev sahibi maçta tribün cezasından dolayı izleyemiyor . Ağlayan yine beşşektaşlılar . Ağlayın ağlayın tüpçü gidince göreceğim sizi.
  1 -1 ... biyoniksiyonist
 4. 3.
  Daha maç akşamı beşiktaş'ın hükmen mağlubiyeti tüm medya ve aktörlerince kesilir ve beşiktaş'ın 10 maç saha kapama ve 1 yıl men cezası alması üerinde uzlaşı sağlanırdı.

  Fenerlilerin ağlamasına bakmayın.
  2 -3 ... muhendis tarihci