1. 1.
  iki tane lgbtnin Ve biri pkklı. afişi bahane ederek yeldeğirmeni mahallesinde bulunan kafeyi basıp afişi yırtması Sonucu garson kadınların duruma müdahil olması akabinde ibnelerin şiddetine maruz kalıyorlar. Kadın garsonlar yardım istiyor ve işletmeciler gelip bu iki lgbtliyi dışarıya atıyor. Duruma öfkelenip Kadıköy’de kurdukları çeteyi (LGBT ve radikal feministler) ile toplanıp mekanı basmaya gidiyorlar.
  https://twitter.com/kizil.../1375867621925650446?s=21

  Mekanı teşhir edip huzuru bozan bu radikal sjwler daha sonra görgü tanıklarının ifadesi ardından sosyal medyada bekledikleri desteği alamayınca şaşırıp mevzuyu her zamanki gibi transfobiye bağlamaya çalışmışlar ama kimse yemedi tabii onu da. Özellikle örgütün Kadıköy’de aktivist kimliği altında yuvalandığını fark ediyor insanlar artık. Kadıköy’de bunlar bir kaç seneye Hendek de açarlar. Gündüz vakti işletme basan bu Kadıköy’de yuvalanmış çete her şeyi yapar yani.
  5 ... bolivya devlet radyosu
 2. 2.
  bu hejar la havin den birinin daha yeni facebook ta bir postta adı geçiyordu bir kadına şiddet uyguladığı için yalvar yakar özür dilemişti en son ne oldu acaba o iş?

  ayrıca transfobik dedikleri afiş bir sanatçıya ait ve transfobik değil. bu vatandaşlar hata yapıyorlar bu şekilde davranmakla. kadıköy esnafı özgürlükçüdür saygılıdır çoğunlukla ama kendilerinden birini de harcatmazlar kolay kolay.

  ayrıca bu arkadaşlar her istediklerini yapmak, yapamayınca da konuyu transfobiye bağlamayı bıraksın bir zahmet.

  ne güzel lan. ülkede 2 grup var sözüm ona doğuştan dezavantajlı; "kürler ve eşicinsel/translar". bunlara ne dersen de ya "ırkçı" ya "transfobik" oluyorsun bir şekilde. ne güzel istanbul.
  3 ... oberst
 3. 3.
  Aylak kafeye destek için ekibi toplayıp gitmek farz oldu.

  Tiplere bak mk!
  3 ... freudgillerden sigmund
 4. 4.
  bir avuç transeksüelin ve liboşun kafe basma girişimidir allah bizim millete sabır versin içimizde bunlar gibileri barındırıyoruz.
  2 ... nightmare king