bugün

Geçen sevgilime biraz kilo almışsın dedim kız bana 1 hafta bozuk yaptı lan nedir bu takıntı neden bu kadar takılıyosunuz.
insan hiç bir kadına kilo almışsın der mi ya ?

düşünceli erkek seven kızlar eqlesin.
neden bilmiyorum ama kilo alınca her şeyden soğuyacakmışım gibi geliyor. elimde olan bir şey değil.

büyük ihtimalle insanların siktiri boktan konuşmalarından olur.
Ulan 50 kilo 145 kız 1 kilo alınca belli oluyor normaldir.
bende zayıflık üzerine olan takıntıdır..

son iki yılda hayatımda sağlık açısından bir şeyler ters gitti ve bu benim kilo ayarlarımla oynadı. artık hiç kilo alamıyorum.

tüm hemcinslerim "biz zayıflayıp senin gibi olmak istiyoruz, sen kilo almak için uğraşıyorsun" gibi saçma cümleler kuruyor..

çok zayıf durmuyorum, aslında böyle kalsam da iyi olacak diyorum bazen ama dedim ya bu iğrenç bir takıntı!
Birtarafları incelicek ki bir tarafı şişkin durucak. Anladın sen onu hınzır.
Erkeklerin manken vücudu adi altında ince bel sevdiklerini düşünmeleri yüzünden oluşan takintidir.
Genelde kendiyle barışık olmayan kadınlarda vardır, çünkü her yer gözümüze gözümüze sokulan 40 kilo mankenlerle dolu, çünkü artık "ne kadar zayıfsan o kadar güzelsin" gibi salak bir düşünce yayılmış.
Bu bir hastalıktır. Toplumun kadınlar uzerine dayattığı güzellik olgusunun bir getirisi. "Kilolu kadın güzel kadın" diye bir anlayış olsaydı böyle bir hastalıktan bahsetmiyor olurduk.
Bu takıntıya sahip kişilerin psikiyatrist ve diyet uzmanı eşliğinde tedavi olması gerekir.
Hastalık derecesinde olan takıntıdır. Öyle ki ; kilo alcam korkusundan bunlar su bile içmezler.

Hem ne demişler ; avrat dediğin ele gelmeli, yatağı da doldurmalı.
Vücutlarından başka sermayelerinin olmamasından kaynaklıdır. O da bozuldu mu hiç bir çekicilikleri kalmaz.
Bazen anoreksiya olma isteği yaratır. Bu iştahla da olamam ki.
Olması gereken takıntı.
Erkeklerdeki kilo takıntısı sebebiyledir.
halbuki: erkekler şişman sever.
Genel güzellik standartları yüzünden oluşan algıdır. O standartları kim çizdiyse allah belasını versin ya. Kilo vereceğim diye tükendim yeter.
kilo vereceğim derken görünmez olmayı hedefleyen takıntılıktir.. su bile içmezler
Kabul etmeselerde Çoğunluğu için erkeklere güzel gözükmektir amaç. Evet.

Çok kilolu olup vermeye çalışanları anlıyorum da 45 kilo olup 50'ye çıkınca üzülen kadınlarda var. Onlar biraz değişik işte. Evet.
ne erkeği, 70 kiloda da 50 kiloda seviliyoruz. malum bizim ülke çünkü. kadın olmak peşine düşülmesine yetiyor. kilomuza göre tercih edecek bir erkek aramak da bizim tercihimiz değil, onların tercihi olsa da.

hemen kilo alabiliyor oluşumuzdan. yağlı bir vücudumuz olduğundan. ve elbette değerli olduğumuzdan kilomuzu önemseyeceğiz tabii. kilo diğer pekçok sistemimizle bağlantılı sonuçta.
Arkdaşlar yalın gerçek budur.
görsel
Bende lisenin bitmesiyle birlikte oluşan takıntıdır. Birini falan da sevmiyordum, kendim için vermek istemiştim. Lisedeyken etli butlu, yanakları biraz tombik biriydim. O zamanlar şimdiki kilomdan 5-7 fazlaydım. Sonra dedim ki ver şu kiloları, diyet yaptım ve 5 kilo verdim. Sonra yine diyet 2 kilo 2 kilo daha derken liseye başladığım kiloya döndüm bir ara. Diyet yaptığım o dönemden beri kiloma dikkat ederim. Aldıysam istediğim kiloya ulaşmaya çalışırım.

Sanıyorum bende ömür boyu olacak olan şey.
saçmadır. halbuki 2 gün yemeseler zayıflayacaklardır. boş yere kafayı takıyorlar.ewed
Bazılarını anorexia athleticaya kadar sürükler, ben Latin kadını sevdiğim için pek umrumda olmayan kadındır zayıf kadınla seks yaparken doggy de kötü hissediyorum ama chb ve bf kadınla yaparken daha iyi geliyor.

Zayıf kadının da bir avantaji caliper ve disc. için ideal olması. O yüzden zayıf ama kalçası büyük kadın diyorum ve konuyu mükemmellikte bitiriyorum.
bende hiç bir zaman olmayan takıntı. ben hastalıklarımdan dolayı 98 kiloyu da gördüm 30 kilo verip 68 de oldum ama hiç kimseye obez vs gibi kelimeler kullanacak kadar zavallı olmadım.
kendisi kazan gibi g.tü olup da, elalemin kilosuyla alay edecek kadar düşük iq lu olmamalı insan.
Kiloya, fazla kafayı takmak, sağlığı bozar diye, bir şeyler duydum, sanki.