bugün

başarılı bir aldatmaca..

kadınların adet sancısını'nı tanımlamalarına bakıyorum da için için gülüyorum..karnıma saplanan yüzlerce bıçak darbesi..karnımı oyan bir matkap sanki..dayanılmaz acıların en büyüğü..

şu tanımlara bakınca adet sancısı çeken kadınların sokakta yürürken yerlerde yuvarlanması, hastanelerin dolup taşması, milli yas ilan edilmesi gerekir diye düşünüyorum..

düşünüyorum da , bir de şunlar geliyor aklıma..

kadınlar tuvaleti başlığına baktığımızda karşımıza istisnasız çıkan bir detay, çöp tenekelerinde yığılan kanlı orkidler morkidler..

e şimdi sen bu dayanılmaz acılar içinde kıvranırken barlara gidip göbek ata ata içkini içersen, sonra kanlı bezlerini çöplere atarsan, ben de sana o acıyı götünden uyduruyorsun, abartıp gözümüze sokuyorsun derim..hiç acımam düdüklerim...
(bkz: niyet ettim allah rızası için kadınlara çatmaya)
içi seni dışı beni yakar durumudur. Daha erken yaslarda bu sancıdan ağlayanlar vardır. Senin o gördüklerin ilk gün işi değil. Adet sancısı ilk gün çekilmez olur. O ağrılar için ağrı kesiciler de mevcut ama doğal mekanizmayı maymun ediyor. O yüzden her Ay o sanciya evde ışte katlanıliyor. sen bardaki pedlere aldanıp sakin ilk gün sancısı çeken birine bu tarz konuşmalar yapma.
yalan aq ilgi çekmek için bayılma numaraları, ambulans çağırtma, serum taktırma biz de yedik salak kezo.
Aldatmaca değil ergen abartmasi.

Lisede bir kız vardı goril emine 90 kg her adet olduğunda tecavüze uğramış gibi davranirdi 5 arkadaşı tuvalete gotururdu ağlardi triplere bak mk lisede adet olmuş daha ola ola bide ağlayıp zirliyor.