bugün

Kadınına göre değişen sorunsal.
he aynen amk yüzünü perdelemek isteyen uzun saç seçer. onun için dünya güzelleri, mankenler, burda fotoğrafı paylaşılan bütün taş hatunlar uzun saçlı.

uzun saç tokatlar.
Cinsiyetçi bi yaklaşım olacak ama uzun saç yakışır
Kot pantolon, tişört, kısa saç bana yakışır
Elbise, uzun saç, küpe kadına yakışır
Aslında kadına göre değişen olay. Ama bence uzun saç bir adım önde.
Ben kısa severim ama uzun saçların da yakıştığı çok güzel kadınlar görüyorum ancak ara boy olan yani omuzları geçmiş saçlar kimseye yakışmıyor.
aslında kişiden kişiye çok değişkenlik gösteren bir mesele bu.
ama benim için kısa saç. çünkü yüz güzelliğini açığa çıkardığı gibi dinamiklik kazandırdığını, aynı zamanda da "ilgi çekmek gibi bir derdim yok, hayatta çok daha büyük başarılarım var" der gibi bir karizma da kazandırdığını düşünüyorum. ama kısadan kısaya fark var ve bu da surattan surata değişir. benim en sevdiğim kısa saç ise, omza değmeyen küt saçlardır.
Manisa acemi birliğinden yazıyorum:)))
Çok memnunum kısa saçımdan:) kullanımı rahat, kafamın içinin ağırlığı yetiyor zaten; saçlar da fazladan ağırlık yapmasın gari ;)
kadinin fizigine gore degisir.
Normal diye bir şey var biliyor musunuz.
Öyle ya da böyle olmak zorunda değil.
Insana en yakışan şey normal olandır.
Erkeklere de normal bir saç yakışır. Kadınlara da normal bir saç yakışır.

Herkesin kendi normali olabilir evet. Ama o da genel normale ne kadar yakınsa o kadar normal sade ve hoştur.
Kisa sac bence bir kadini daha kadin gibi gosteriyor. Hele beline kadar saci olanlar kadinlar, sanki kadin degil de kiz cocugu gibi geliyor bana.
Kısa saçın daha havalı durduğu gerçeği ve kısa kestirdikten sonra uzatamama sorunsalı.