bugün

Şüphesiz ingilizce öğretmenliği ve eczacılık.

Gerisi 5 para etmez çöp amk.
psikoloji, felsefe, sosyolojide akademisyenlik.
inşaat mühendisi.
(bkz: Çabuk feministler gelmeden)
Şimdi bana geri kafalı desenizde ev hanımlığı diyeceğim neden mi işle birlikte zorlanıyor kadınlar biz erkekler ne kadar yardımcı olsak da kadın olmak ve çalışıp çocuk büyütmek zor. Rabbim yardımcıları olsun.
her meslek gayet güzel yakışıyor. hatta çoğu mesleği erkeklerden iyi yaptıkları için kıskançlık yapıyor hemcinslerim.
hizmetçilik ev kadınlığı ev kaşarlığı kocasının kaşarı olacak doğal olarak. onun dışında zaten ev dışında çalışan biri fuhuşa teşvik eder nureddin hocanın dediği gibi.
Hostes.
Aile hekimliği ❤.
Sanırım gerçekten kütüphane çalışanligi daha çok kadınlara yakışıyor.

Ayrıca buradan ev hanımları diyenlere seslenmek istiyorum; meslek değil o. he illa yazacaksaniz annelik yazın bari dangozlar.
. . . bir kişide hemşire desin be.
tek bir kişi bile yazmamış değerli mesleğimi. aşk olsun.
Sıhhı tesisatcı olsalar keşke (çatal önemli).
meslek yakışmaz, kadın onu kendine yakıştırır.
Ev hanımlıgı dediniz die sinirlenniyoruz kadınlar istediği mesleği üstlenebilir iSTEDiĞi.
türk kadınına her meslek yakışır, layıkı ile de yaparlar.
Çok uzun konuşulması gereken ve çok farklı yönleri olan bir konu. Eğitimliyim. iyi kötü bir mesleğim var. Sıkılınca bırakır, sıkılınca tekrar başlarım. Ama, eninde sonunda 'ev hanımlığı' der otururum aşağı.

Dünya, hayat erkeklerin tekelinden çıkmadıkça, dahası kadınlar bunun böyle olmasını bizzat kendileri istemedikçe, dahası ve en önemlisi insan denen varlık yeryüzünün yalnız kendisine ait olmadığını idrak edip paylaşmayı öğrenmedikçe güvenli olmasa da güvenli sayılabilecek tek yer evdir.
kimse yazmamış ama bana sorarsanız anaokul öğretmenliği.

Düşünsenize lan, çocuklari çok seven; kendini geliştirmiş, onlara iyi bir örnek olmak isteyen, hayatlarında bir iz bırakmak isteyen, hayatın güzelliğini onlara aşılayan, bir çok şeyi öğreten biri...
Bence casusluk. Kırmızı serçe filmini tavsiye ederim. Bir kadın nasıl 2 ülkeyi aynı anda öpebilir ağzınız açık izleyin.
Kesinlikle art niyetli söylemiyorum ve bence evhanımlığı kadınlara yakışan en güzel meslektir. Evin direkleridir kadınlar.
Başında ingilizce öğretmenliği gelir. Gerisi çöp amk.

ingilizce öğretmeni kızlar pm pliz.
Ofiste çalışılan meslekler kadınlar icin daha ideal ve öğretmenlik.
Ebelik. En azından küfür edilmeye layık oluyorlar.
Bence ırgatlık.
öğretmenlik ve hekimlik.