bugün

Olaya yeni bir bakış açısı ve teori kazandırmak istiyorum. Cinsellik temelinde üç çeşit kadın var; kolay orgazm olanlar, zor orgazm olanlar ve orgazm olamayanlar.

Kolay orgazm olan kadınlar için, karşılarındaki kişiyle anlaşmak, güzel zaman geçirmek, sohbet edebilmek gibi özellikler yani erkeğin kişiliği ve karakteri ilk kriter. Bu kadınlar kişilik karakter kriterleri uymayan erkeklerle beraber olmuyor.

Zor orgazm olan kadınlar içinse ilk kriter seks. Eğer sekste uyum sağlayamadıysanız, onu orgazm edemediyseniz ilişkinin devamı gelsin istemiyor kadın. isterseniz dünyanın en harika insanı olun. Yatakta o elektrik olmadıysa olmuyor bu kadınlar için.

orgazm olamayan kadınlar içinse ilk kriter erkeğin maddi gücü. Zaten zevk almadığı bir şeyi ancak maddi güçle takas edebileceğini düşünüyor bilinç altı çünkü.
Arabaya, mesleğe, paraya bakabilirler. Dost başa, düşman ayağa. Ayaklardan başlayacak olan bir ilişkinin tohumlarıdır. Zamanla başa kadar yükselir mi merak konusudur.
ilişkiden ne anladığına göre değişir. kimisi için iş, güç, para önemliyken kimisi için konuşabilmek, anlaşabilmek, beraber hayattan keyif alabilmek önemli. ikincisini tercih edenler tabi ki mutluluğa daha yakınlar.
Kimine göre gözler,
Kimine göre ayaklar,
Kimine göre de üst baş kıyafet,
Oysa insanlar görünen yerlerine değil ğörünmeyen yerlerine baksalar birbirlerini daha iyi anlarlar.(beyni, yani düşünceleri.)
(Kalbi, yani ilgi ve sevgi.)
Gibi .!
Genellemeler doğru sonucu vermeyeceği için bu tarz soruları cevapsız bırakma kararı aldım. Tşkkrlr. ii gnlr.
Güç (sosyal statü, ekonomik durum, bedensel güç) ve estetiğe (yüz ve vücut güzelliğine) bakar.

Lakin onlar için güç her zaman estetikten daha önce gelir, zira sıradan dişilik güdülerine sahip bir kadın için güçlü erkeğe teslim olmak, zayıflığa hükmetmekten daha cezbedicidir. Estetiğin cazibesi ise hiçbir güç belirtisine sahip olmayan bir erkek imajı için bu açığı kapatmaya yetmez.

Bu yüzden beyler, kadınların dikkatini çekmek istiyorsanız gücün hiçbir türüne sahip olmasanız da mümkün olduğunca güç belirtilerini kullanın. Sosyal statünün günümüzdeki belirtileri beden dili, diksiyon, temiz ve kaliteli giyim ile otoriteyi çağrıştıran giysiler (üniforma, takım elbise) iken ekonomik durumun belirtileri araba, pahalı aksesuar ve giysiler gibi zenginlik belirten şeylerdir. Bedensel gücün belirtileri ise sadece uzun boy ve kastır (iki buçuk metre boy ya da ayı gibi bir kastan bahsetmiyorum, topluma göre normal sayılan). Evet kısaca böyle...
ZEKÂYA. Zeki bi adam yeri gelir güç elde eder yeri gelir para elde eder. Kendini de sevdirecek olan zekasıdır. Hiç katlanamıyorum aptal erkeğe.
Bir kere de bir boka bakmasın yeter!
götüne bakar.
bunda evlenecek göt var mı diye.
götüne bakar.
bunda evlenecek göt var mı diye.
Güç (statü, para ve itibar) ve tip.
kadın mı? nerde?
diğer kadınları bilmem ama ben zekaya ve mütevazılığa bakılıyorum.
edit: neden eksilediniz ya düzgünce cevap verdik. sizin kezbanlarla karşılaşmanız benim suçum mu?
Neye bakmaz ki. içgüdüleri ne emrediyorsa onu alırlar. Kadın görüşlerini genelleyemeyiz, kasmaya gerek yok.
Her kadın tipe bakar. Kandırmayın kendinizi hanımlar.
kesinlikle ilk adamalığa sonra zekaya.
anlatırsam çok uzar ekşide bir yazar ciddi ciddi bilimsel olarak açıklamıştı. bilgisayarımda .doc uzantılı olarak duruyor kaydettim
Erkek te birçok özellik aranmalıdır. Bakımlı, kibar olduğu kadar savaşçı olmalı , Zeki olmalı ancak ukala olmamalı , Para kazanmayı bilmeli ancak eli de fazla açık olmamalı , herşeyin dengesini iyi ayarlaya bilmeli kısaca. Erkek olmak zor iş kısacası . Herkese iyi forumlar
Soyut olarak: temsil kabiliyetine, özgüvenine, sosyal gücüne, zekasına, espri anlayışına, sempatik olup olmadığına bakarlar.

Somut olarak: maddi durumuna, yüzüne, gözüne, eline, tırnak temizliğine, dişlerine, omuzlarına ve poposuna bakarlar. Poposuna bakma aşamasına kadar geldiyse birkaç evre olumlu şekilde neticelenmiştir.
Kimse içi güzel diye birine bakmaz önce zekaya bilmem neye bakarım demişler yalan söylemeyin amk.
Tipine vücuduna giyimine ve davranışlarına.

Evet bunları aynı anda inceliyorum.
biz de zannediyoruz ki direk kafamıza bakıyorlar. bildiğin içimizi görüyorlarmış.
kadınlarda doğuştan çıplak gösteren gözlük olduğuna inanıyordum hep zaten.
hangi kadınlar hangi erkeklerde diye kategorize edilmelidir. örneğin; evde kalmış kadınlar, güzel kadınlar, zengin erkekler, cahil erkekler vb. gibi
Serdar ortaçtan gelsin: kafamda deli sorular..

Şaka lan kızma hemen.

Kadınlar bütüne bakar, erkekler çıkıntılara. Yalan mı?
Her yerimize bakiyorlarda niye bu kadar yalniziz lan diye sordurtur.
güncel Önemli Başlıklar