bugün

yetişkin kadın beyni,

erkek beyninden,

hem ağır,

hem de hacim olarak büyüktür.

- duyguları daha yoğun yaşar ve ifade edebilirler.

- erkek çocuğundan daha önce konuşurlar,

- daha önce düzgün cümle kurmaya başlarlar,

- disleksia ve des sendromu yok gibidir. ( erkek çocuğa oranla )

- kız çocukları çözüm bulma konusunda, erkek çocuklardan daha pratiktir.

- ve benzeri örnekler o kadar fazla ki,

- bazen düşünüyorum.
...aslında dünyayı idare etseler,
............buraları daha yaşanılası olurdu.

- diye
Anladığım kadarıyla sevdiği bir olayın detayı onları daha çok etkiliyor. Bunu başarabilen neler başaramaz diye düşünüp aşık oluyolar sanırım. :D
olur.

olmaz diyenler erkek.
Oluyoruz lan, köpek gibi seviyoruz. Ama gurur diye bi bok var biliyor musun, o çok sorun çıkartıyor.
Hem de deli gibi. Erkekler gibi yüzeysel ve belden aşağısıyla hareket eden canlılar olmadıkları için çok derin ve ince duyguları vardır. Bu yüzden erkekler aldatmaya meyilli olup, çabuk terk ederken, kadınlar daha vefalı ve sadık olurlar.

Bir de boğa kadınına denk geldiyseniz of of. Bir daha hiçbir kadın sizi onun gibi sarıp sarmalamayacak, sevmeyecektir. Erkekler ellerindekinin değerini bilmeyip, kadın gittikten uzun süre sonra acı çekmeye ve özlemeye başlarlar.
Neden olmasın ki? Siz erkekler aşık olurken kadınlar neden olamasın? Hem erkeklerden bile daha güzel aşık olur. Gözü hiç kimseyi görmez. Siz erkekler aşık olsanız bile başka kadınlara da bakarsınız. Ama kadınlar her zaman sadıktır.
Olurlar ama ya yanlış kişidir ya da yanlış zamandır. Doğrusu olur belki ama düşük ihtimal.
Kadini erkegi mi var bu olayin insanin basina heran hersey gelebiliyor bazen guzel ici gulen gozler bazen gozyaslari iyisiyle kotusuyle bazen aşık olmak lazim. Hayat kisa.
olur fakat bir erkek gibi değil, ruhuna dokunmak lazım, kalbini okşamak lazım, yoksa değil ağzınızla kuş tutmak götünüzle balıkta tutsaniz o kadını kendinize aşık edemezsiniz.
Bana denk gelmedi. Bilmiyorum.
Dış görünüşe bakıp da aşık olmadıkları için olduklarında dibine kadar olurlar.
Olurlar. Ve genelde kendilerini gram umursamayan odunlara kaptırırlar gönüllerini.
başlığı okuyunca neden en büyük aşkları hep erkekler mi yaşamış, yazmış destanlar gibi, kadınlar neden yazmamış diye düşünürken aklıma züleyha nın aşkı geldi. kendi yazamasa da ilahi kitaplar yazmıştır yusuf peygambere olan büyük aşkını efendim.
Bazı kızlar bu soru karşısında sadece sessizce gülümser.
Olurlar. Kendimden biliyorum. Hemde öyle bi olurlarki aralarında hiçbir iletişim kalmadigi halde hala durup durup kendi kendilerine ben ondan başkasını sevmiycem, ondan başkasına öyle bakmiycam gibi şeyler diyebilirleer.
olmamaları kendi açılarından daha hayırlıdır. Şu saatten sonra olmasını istemediğimdir. Hayırlı geceler.
Kadınlar çok güzel aşık oluyor. Göz bebekleri parlıyor hafif boyunları sağa yatıyor. Hayran ve aciz bakıyorlar. Güzel seviyorlar. Ben haklarını veriyorum. Ama güvenmiyorlar sanki.
Hayır.

Sadece etkilenirler. Bu etkilenme bittiğinde de sizin ağzınıza ederler.
Olmazlar olamazlar aşık olmak dogalarinda yok en fazla etkilenme hoşlanma oda bı yenisi gelinceye kadar.
Kadının her zerresi aşkken yüzyılın en salak sorusudur.
Oldular bana.
Olurlar. Bir kere olurlar. Geri kalanlar kaçış yada aldanistir.
ben görmedim, bana öyle birşeyden bahsetmediler, bahsetseler bilirdim.
tepkisini verdiğim sokak röportajı konusu gibi başlık.
çok olur, çoğunda da yanlış kişiye olur.
Kadın, kendi başına bir aşktır. Çok güzel de aşık oluruz.