bugün

dübür haber ajansı pardon show ana haberin müthiş haberi.
görsel
inşallah bu yüzden yalnız kalıyorumdur. güzel haber tuttum bu haberi.
tamamen yalan haber. kesin bilgi.
zevkler tartışılmazdır.
detaylandırılması gereken haber başlığıdır.

bilindiği üzere klasifikasyon yapılırken hataya düşmek, ortaya çıkacak tüm sonuçları doğrudan etkilemektedir.

eğer, "sanayi bölgesine en az 500m uzaklıkta bulunan kadınlar" şeklinde belirtmiyorsa burada bir sınıflandırma mevcut değildir ya da "üst üste 4 takla atabilen kadınlar"

haberlerin başlıkları ilgi çeksin istenir ve başka bir işe yaramazlar, tıpkı haberin kendisinin bir işe yaramadığı gibi.

bu gibi durumlarda hayatı sorgulayan kişilere de "bu insanlar neden bu kadar tatava yapıyor, bilir misin?" diye sormak yersizdir.

not: gün geçmiyor ki aynı boşluklara düşenler olmasın *
Kesin bir gerçektir. Evet.
Bana kalırsa sözlük yazarları şekilci oldukları için bu başlıkta meclis dışında tutulmalılar ve dışardaki gözlemlerime göre bu doğru bir önerme ama bunun alt metninde para da var.
zevkler ve renkler tartışılmaz...
sanki her yer 'bret pit' te kadınlar gidip bizi seçiyor. siz siz olun gaza gelmeyin bir kadın bret pit ve bizim aramızda seçim şansı olsa yarım saniye tereddüt etmez.
Hangi kadınlar yaahuu ben hiç görmüyorum.
Çirkin demeyelim de zengin diyelim biz on. Ya tipin olacak ya da paran.
Sülalemin rahmi koç u olan bi akrabam var.

O da hep erkeğin çirkini makbul der.
Öyle birşey olsaydı eğer kimse kusra bakmasın ben boşta kalmazdım.
dünya çapında uzun süreli ilişkileri tercih eden kadınların kadınsı yüzlü çirkin erkekleri tercih ettiğine dair bir araştırma var. çirkin erkekler genelde sekse ulaşımı kısıtlı olduğu varsayılabilir. bundan dolayı kadına daha bağlı oluyor.
tabii tek gecelik ve fuck buddy gibi mükemmel lükslere sahip olabilmek için gerçekten fiziksel çekicilik avantajlı bir durum. tabii esas cinsel çekildiği artıran maskülite ve psikolojik, mental güçtür. ardından sarsılmaz çerçeve gelir.

aşağılayıcı bir gerçek.

(bkz: alfa siker beta öder)
ya bu haber yalan.
ya da ben yakışıklıyım.
yalanın en güzel hali.
he bu olay yurt dışında geçerli olabilir. fakat ülkemizde bu olay geçerli değil.

çirkin erkek tercih ediliyorsa ya zengin olduğundan ya da piç olduğundandır.

gelip burdan entellk hümanistlik kasmayın.

gerçekler acıtır.

edit: ergen falan değilim. gözlemlerime göre kadınlar ya yakışıklı ya zengin ya da piç erkeklerin altına yatmak istiyor.
Arkadaşlar kadınlar erkek tercih etmiyor anlayın artık.